Pirmasis rungtynių įvartis krito 15 minutę, kuomet milaniečiai atkovojo kamuolį varžovų aikštės pusėje ir Antonio Nocerino stipriu smūgiu iš toli nuginklavo svečių vartininką.

24 minutę „Milan” futbolininkams pavyko pelnyti dar vieną įvartį, kai vienas jų žaidėjų pasiuntė kamuolį į vartus smūgiu galva. Tačiau „Juve” vartų sargas ištraukė kamuolį iš vartų kirtus liniją ir teisėjas įvarčio neįskaitė.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos „Juventus” turėjo keletą puikūų progų pasižymėti, iš kurių vieną išnaudojo. 83 minutę rezultatas tapo lygus, kai Alessandro Matri „uždarė” perdavimą iš krašto.

89 minutę „senosios senjoros” narys Arturo Vidalis dar buvo išvarytas iš aikštės, tačiau mačo baigčiai tai įtakos neturėjo. „Juventus” ir toliau išlieka šį sezoną nepralaimėję lygoje, o turnyrinės lentelės viršūnė po šio mačo nesikeičia.

„Milan“ 1 – 1 „Juventus“

15' [1 - 0] Antonio Nocerino
83' [1 - 1] Alessandro Matri

89' Arturo Vidal („Juventus“) - pašalintas iš aikštės

„Genoa“ 2 – 2 „Parma“

6' [0 - 1] Massimo Gobbi
53' [0 - 2] Sergio Floccari
78' [1 - 2] Rodrigo Palacio
90' [2 - 2] Rodrigo Palacio

78' Rodrigo Palacio („Genoa“) - nerealizuotas 11 m baudinys
90' Alessandro Lucarelli („Parma“) - pašalintas iš aikštės