Galimybes užimti ketvirtąją vietą ir prasimušti į kito sezono UEFA Čempionų lygos turnyrą dar labiau susikomplikavo "Milan" komanda, namie po dramatiškos kovos 1:2 nusileidusi Bergamo "Atalanta".

Be traumuotų Kaka, Ronaldo, Filippo Inzaghi, Cafu, Emersono, Mareko Jankulovskio ir Serginho rungtyniavę šeimininkai pirmąją progą įsiveržti į priekį turėjo 8-ąją minutę, bet Gennaro Gattuso po gynėjų klaidos nepataikė į vartus.

Milaniečiai ir toliau turėjo iniciatyvą, tačiau 31-ąją minutę įvartis krito būtent į jų vartus - po Ferreiros Pinto perdavimo iš krašto slysdamas kamuolį į vartus nukreipė Sergio Floccari. Negana to, netrukus skirtumą, greitos kontratakos metu suklaidinęs gynėją Massimo Oddo, padvigubino Antonio Langella ir "San Siro" stadione susirinkę sirgaliai vėl ėmė jausti netikėtai dažnai šį sezoną patiriamą gresiančios nesėkmės alsavimą.

Besibaigiant pirmajam kėliniui "Atalanta" galėjo pradėti triuškinti varžovus, tačiau puikios progos neišnaudojo ir į vartus nepataikė F. Pinto.

Tuoj po didžiosios pertraukos, po Clarence'o Seedorfo smūgio, kamuolys atsidūrė svečių vartų tinkle, bet olandui teisėjai užfiksavo abejotiną nuošalę ir įvartis nebuvo įskaitytas.

"Milan" ir toliau desperatiškai siekė išplėšti bent lygiąsias ir priartėjo prie šio tikslo 84-ąją minutę, kai visiškai vienas paliktas veteranas Paolo Maldini galva nuginklavo vartų sargą Ferdinando Coppolą.

Dvikovos pabaigoje netrūko dramos: nors 88-ąją minutę iš aikštės už ginčus su arbitru buvo išvytas Milano komandos gynėjas Alessandro Nesta, šeimininkai turėjo puikią galimybę išplėšti bent lygiąsias, bet Massimo Ambrosini uždirbto 11 metrų baudinio nesugebėjo realizuoti Adrea Pirlo - patyrusio italo smūgį atrėmė vartininkas.

Kitame mače "Udinese" namie 3:1 įveikė "Fiorentina" ir sugrąžino intrigą kovoje dėl ketvirtosios vietos. Dabar Udinės klubą nuo toje pozicijoje žengiančios Florencijos ekipos teskiria trys taškai.

Sekmadienio rezultatai:

"AC Milan" 1 - 2 Bergamo "Atalanta"

31' [0 - 1] Sergio Floccari

41' [0 - 2] Antonio Langella

85' [1 - 2] Paolo Maldini

88' Alessandro Nesta ("Milan") pašalintas iš aikštės

90' Andrea Pirlo ("Milan") nerealizavo 11 metrų baudinio.

"Catania" 1 - 2 "Torino"

3' [1 - 0] Gionatha Spinesi

5' [1 - 1] Aimo Stefano Diana

63' [1 - 2] David Di Michele

"Empoli" 0 - 2 Genujos "Sampdoria"

7' [0 - 1] Paolo Sammarco

17' [0 - 2] Lino Marzoratti (į savo vartus)

"Genoa" 2 - 0 "Reggina"

59' [1 - 0] Marco Borriello

90' [2 - 0] Marco Rossi

"Livorno" 0 - 0 "Siena"

"Udinese" 3 - 1 "Fiorentina"

13' [1 - 0] Gokhan Inler

63' [1 - 1] Christian Vieri

72' [2 - 1] Antonio Di Natale

77' [3 - 1] Fabio Quagliarella

"Napoli" 1 - 0 "Palermo"

90' [1 - 0] Marek Hamsik

Turnyrinė lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)