Antrąją vietą šešių komandų turnyre užimanti Meksikos rinktinė tapo dešimtąja komanda, kuri užsitikrino teisę žaisti finaliniame planetos pirmenybių etape Vokietijoje.

Meksikiečiai (19 tšk.) namuose 5:0 (1:0) sutriuškino turnyro autsaiderius Panamos (2 tšk.) futbolininkus.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Luisas Perezas (31 min.), Rafaelis Marquezas (54 min.), Jaredas Borgettis (58 min. iš 11 m baudinio), Jose Fonseca (75 min.) ir Pavelas Pardo (78 min.).

Du taškus prarado turnyre pirmaujanti bei savaitgalį kelialapį į pasaulio čempionatą iškovojusi JAV (19 tšk.) rinktinė, trečiadienį mačą išvykoje su Gvatemala (IV vieta - 8 tšk.) baigusi lygiosiomis 0:0.

Trečiąją vietą turnyre užima Kosta Rikos (13 tšk.) futbolininkai, savo aikštėje 2:0 (1:0) įveikė Trinidadą ir Tobagą (V vieta - 7 tšk.). Nugalėtojų gretose pasižymėjo Alvaro Saborio (14 min.) ir Walteris Centeno (49 min.).

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.JAV861114:319
2.Meksika861116:519
3.Kosta Rika841311:1113
4.Gvatemala822411:128
5.Trinidadas ir Tobagas82157:147
6.Panama80264:182

Į finalinį 2006 metų pasaulio futbolo čempionato etapą Vokietijoje pateks trys geriausios šio atrankos turnyro komandos, o ketvirtą vietą užėmusi rinktinė dėl kelialapio į pirmenybes varžysis su penktąja Azijos atrankos turnyro vienuolike.