Visą mačą nugalėtojų gretose žaidė ir T. Rimas, Dainius Saulėnas rungtyniavo iki 83-čios minutės, o Narvos ekipos vartų šįkart negynė Modestas Stonys.

Ketvirtąją vietą pirmenybėse užimanti šalies vicečempionė lietuvių Silamejės "Kalev" (21 tšk.) komanda svečiuose 1:2 (1:1) pralaimėjo penktojoje pozicijoje esančiai Nemės "Kalju" (20 tšk.) komandai.

Jau 22-ą minutę svečių gretose iš aikštės buvo pašalintas Vygantas Zubavičius, o nežaidė šįkart Nerijus Vasiliauskas bei Vitalis Stankevičius.

"Kalev" pirmavo po Jevgenijaus Kabajevo (3 min.) įvarčio, rezultatą išlygino Jurijus Jevdokimovas (19 min.), o pergalingo įvarčio autoriumi tapo Tiago Sala (67 min. iš 11 m baudinio).

Estijos futbolo čempionate tęsiasi dvivaldystė - pirmauja po 30 taškų turintis Talino "Flora" klubas ir šalies čempionai Talino "Levadia" futbolininkai.