Iki šio turo tik teorinių galimybių išlikti "Ligue 1" turnyre turėjęs "Nantes" trečiadienį priėmė praėjusių metų vicečempioną "Bordeaux" klubą ir įveikė šį rezultatu 1:0, tačiau net ir netikėtos pergalės nepakako norint išlikti, kadangi pagrindiniai konkurentai "Valenciennes" ir "Nice" taip pat šventė pergales.

Tuo tarpu pasinaudojusi "Bordeaux" nesėkme ir tuo, jog "Lens" klubas rezultatu 0:3 nusileido lygos čempionams "Lyon", į antrąją turnyro lentelės vietą pakilo "Marseille" ekipa. Banguotai šį sezoną žaidusi, tačiau pastaruoju metu puikią formą demonstruojanti Marselio komanda po atkaklios kovos rezultatu 2:1 įveikė "Nancy" ekipą ir į savo sąskaitą įsirašė 58-ąjį tašką.

36-ojo turo rezultatai:

"Sochaux" 2 - 1 "Monaco"

29` [1 - 0] Yaya Toure (į savo vartus)

44` [1 - 1] Frederic Piquionne

81` [2 - 1] Sebastien Grax

"Marseille" 2 - 1 "Nancy"

77` [1 - 0] Mamadou Niang

80` [1 - 1] Sebastien Puygrenier

81` [2 - 1] Djibril Cisse

"Troyes" 2 - 2 "Rennes"

18` [1 - 0] Gregory Paisley

24` [1 - 1] Jimmy Briand

26` [2 - 1] Ibrahima Bangoura

29` [2 - 2] John Utaka

35` Blaise Kouassi ("Troyes") pašalintas iš aikštės

"Lorient" 2 - 1 "Auxerre"

11` [1 - 0] Pierre-Andre Gignac

20` [1 - 1] Ireneusz Jelen

85` [2 - 1] Ulrich Le-Pen

"Nice" 1 - 0 "PSG"

1` [1 - 0] Marama Vahirua

"Valenciennes" 1 - 0 "Saint-Etienne"

53` [1 - 0] Patrick Paauwe

"Bordeaux" 0 - 1 "Nantes"

78` [0 - 1] Dennis Oliech

"Lille" 2 - 1 "Sedan"

12` [0 - 1] Gregory Pujol

28` [1 - 1] Fernandes Michel Bastos

43` [2 - 1] Abdulkader Keita

"Lyon" 3 - 0 "Lens"

20` [1 - 0] Sidney Govou

38` [2 - 0] Juninho

45` [3 - 0] Alou Diarra (iš 11m.)

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)