„Sūduvos“ ekipoje rungtynes nuo pirmųjų minučių pradėjo Vilius Stebrys, Žygimantas Baltrūnas, Justinas Januševskis, Aleksandras Živanovičius, Modestas Vainikaitis, Giedrius Matulevičius, Levanas Mačarašvilis, Ernestas Burdzilauskas, Jevgenas Protasovas, Matas Miškinis ir Kule Mbombo. Antrajame kėlinyje į aikštę žengė Justas Paštukas, Vini Lontsi, Linas Zingertas, Tautvydas Burdzilauskas ir Simas Venckevičius.

Marijampolės komanda per pirmąsias kontrolines rungtynes žaidė tuo pačiu stiliumi, kuriuo rėmėsi ir 2021-aisiais – daug trumpų perdavimų, stengtasi ilgai kontroliuoti kamuolį. Tuo metu 5 gynėjų grandį išrikiavę „Wigry“ stengėsi kantriai gintis ir atsakyti kontratakomis.

Svečiams vykdyti savo planą kurį laiką sekėsi geriau, jie atliko keletą pavojingų, nors ir netikslių, tolimų smūgių, o Mateuszo Lewandowskio vartų link pasiųstą kamuolį numušė A. Živanovičius.

„Sūduvai“ pavojingiausią ataką pavyko surengti 37 min., kai K. Mbombo sėkmingai priėmė kamuolį ir surado į ataką prisijungusį L. Mačarašvilį. Kamuolį pasitaisęs kartvelas kaire koja pavojingai šovė į tolimą kampą, bet buvo minimaliai netikslus.

Antrojo kėlinio pradžia marijampoliečiams susiklostė nesėkmingai. 47 min. iš dešiniojo krašto siųstas kamuolys aukšta trajektorija pasiekė kairįjį vartų virpstą ir nuo jo atšoko į tinklą – 0:1.

Po kiek laiko „Wigry“ žaidėjas dar vienu tolimu smūgiu patikrino V. Stebrio meistriškumą – vartininkas šuolyje nukreipė kamuolį į kampinį.

„Sūduva“ puikios progos išlyginti rezultatą sulaukė 66 min., tačiau J. Paštukas stipriu smūgiu iš 16 metrų pasiuntė kamuolį į vartų vidurį ir vartininkas sugebėjo jį atmušti.

Vėliau svečiai dar keletą kartų pagrasino V. Stebrio vartams pavojingais smūgiais, bet rezultatas nebepasikeitė.

Antrąsias kontrolines rungtynes „Hikvision“ arenos manieže „Sūduva“ žais sausio 30 d. (sekmadienį) 14 val. su Telšių „Džiugu“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės