Antro kėlinio pradžioje „Manchester United“ į priekį išvedė saugas iš Ispanijos Juanas Mata. Tačiau svečiai persvara džiaugėsi tik kiek daugiau nei 10 minučių - 61 min. rezultatą išlygino Andre Ayew. Dar po penkių minučių vėl iš džiaugsmo siautėjo „Swansea City“ gerbėjai - kiekvienose rungtynėse šiame sezone mušantis Bafetimbi Gomisas įvartį atseikėjo ir Mančesterio komandai.

„Swansea City“ tašku aplenkė „Manchester United“ komandą ir Anglijos čempionato turnyrinėje lentelėje pakilo į ketvirtą vietą.

Pirmajame sekmadienio susitikime „Southampton“ futbolininkai namuose 3:0 sutriuškino „Norwich City“ ekipą. Po dviejų lygiųjų ir vieno pralaimėjimo „Southampton“ įsirašė pirmą pergalę šiame „Premier“ lygos futbolo sezone.

Šeimininkai sužaidus pusvalandį įgijo kiekybinę persvarą - 31 min. iš aikštės buvo išvarytas per tris minutes dvi geltonas korteles sugebėjęs gauti Stevenas Whittakeris.

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Dušanas Tadičius (65 ir 68 min.), vieną - Graziano Pelle (45 min.).

„Swansea City“ 2-1 „Manchester United“

48' [0-1] Juan Mata
61' [1-1] Andre Ayew
66' [2-1] Bafetimbi Gomis

„Southampton“ 3-0 „Norwich City“

31' Steven Whittaker („Norwich City“) parodyta raudona kortelė
45' [1-0] Graziano Pelle
65' [2-0] Dusan Tadic
68' [3-0] Dusan Tadic