Surinkę 31 tašką, "Manchester United" futbolininkai tašku lenkia į antrą vietą pakilusią Londono "Arsenal" ekipą, kuri svečiuose 4:2 (2:0) nugalėjo Birmingemo "Aston Villa" komandą.

Po įvartį į aikštės šeimininkų vartus įmušė Andrejus Aršavinas (39 min.), Samiras Nasris (45 min.), Marouane'as Chamakhas (56 min.) ir Jackas Wilshere'as (90+3 min.), o Birmingemo ekipoje abusyk pasižymėjo Ciaranas Clarkas (52 ir 71 min.).

Trim taškais nuo lyderio atsilieka į trečią poziciją smuktelėjęs bei rungtynes atsargoje turintis nugalėtojo titulą ginantis Londono "Chelsea" klubas.

Kitų susitikimų rezultatai:

"West Ham United" 3 - 1 "Wigan Athletic"

34' Valon Behrami [1 - 0]
65' Obinna [2 - 0]
75' Scott Parker [3 - 0]
86' Tom Cleverley [3 - 1]

64 min. Mauro Boselli ("Wigan") nerealizavo 11 m baudinio.

"Stoke City" 1 - 1 "Manchester City"

81' Micah Richards [0 - 1]
90+2' Matthew Etherington [1 - 0]

"Wolverhampton" 3 - 2 "Sunderland"

50' Kevin Foley [1 - 0]
67' Darren Bent [1 - 1]
77' Danny Welbeck [1 - 2]
82' Stephen Hunt [2 - 2]
89' Sylvan Ebanks-Blake [3 - 2]

"Fulham" 1 - 1 "Birmingham City"

20' Sebastian Larsson [0 - 1]
53' Clint Dempsey [1 - 1]

"Bolton" 2 - 2 "Blackpool"

29' Ian Evatt [0 - 1]
58' Luke Varney [0 - 2]
76' Martin Petrov [1 - 2]
89' Mark Davies [2 - 2]

"Everton" 1 - 4 "West Bromwich Albion"

16' Paul Scharner [0 - 1]
26' Chris Brunt [0 - 2]
42' Tim Cahill [1 - 2]
76' Somen Tchoyi [1 - 3]
87' Sylvain Distin ("Everton", į savo vartus) [1 - 4]

58' Mikel Arteta ("Everton") - raudona kortelė
88' Youssuf Mulumbu ("West Bromwich Albion") - raudona kortgelė