„Manchester United“ dviejų 11 metrų baudinių dėka namuose 2:1 palaužė Londono „West Ham“ futbolininkus.

19-ąją minutę Paulis Pogba realizavo pirmąjį baudinį, 49-ąją minutę rezultatą lygino Felipe Andersonas, o 80-ąją minutę P. Pogba pridėjo antrąjį baudinį.

Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai bent kuriam laikui aplenkė Londono „Arsenal“ ir su 64 taškais pakilo į penktąją vietą.

Į trečiąją vietą pakilo su 67 taškais Londono „Chelsea“ klubą aplenkusi Londono „Tottenham“ komanda.

Ji, be traumuotų lyderių Harry Kane'o ir Dele Alli, namuose 4:0 susitvarkė su autsaideriais „Huddersfield“.

Tris įvarčius pelnė brazilas Lucas Moura, o vieną įvartį pridėjo Victoras Wanyama.