Varžovų gynybinius įtvirtinimus svečiai pralaužė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai kamuolį į vartus 45 min. po kampinio nukreipė Ericas Bertrandas Bailly.

Po pertraukos šeimininkai kurį laiką laikėsi, tačiau 80 min. „Manchester United“ vėl užkūrė įvarčių mašiną – po įvartį pelnė Romelu Lukaku, Paulis Pogba ir Anthony Martialis.

Tai buvo jau antroji „Manchester United“ pergalė tokiu pačiu rezultatu – prieš savaitę „raudonieji velniai“ 4:0 namie sutriuškino „West Ham“ futbolininkus.

„Raudonieji velniai“ savo sąskaitoje po dviejų turų turi 6 taškus iš tiek pat galimų.

Pirmąją pergalę antrajame ture iškovojo „Liverpool“ klubas, kuris namuose 1:0 (0:0) palaužė „Crystal Palace“ futbolininkus. Vienintelį įvartį 73 min. pelnė Sadio Mane.

Po dviejų turų „Liverpool“ savo sąskaitoje turi 4 taškus.

Tuo metu Londono „Arsenal“ futbolininkai patyrė netikėtą pralaimėjimą, išvykoje 0:1 turėję pripažinti „Stoke City“ pranašumą. Vienintelis mačo įvartis krito vos prasidėjus antrajam kėliniui – 47 min. pasižymėjo Jese. „Arsenal“ po dviejų turų turi 3 taškus.

Visi rezultatai

„Swansea“ 0 – 4 „Manchester United“

45' Ericas Bertandas Bailly [0-1]
80' Romelu Lukaku [0-2]
82' Paulis Pogba [0-3]
84' Anthony Martialis [0-4]

„Bournemouth“ 0 – 2 „Watford“

73' Richarlisonas [0-1]
86' Etienne Capoue [0-2]

„Burnley“ 0 – 1 „West Bromwich“

71' Halas Robsonas-Kanu [0-1]
83' Halas Robsonas-Kanu pašalintas iš aikštės

„Liverpool“ 1 – 0 „Crystal Palace“

73' Sadio Mane [1-0]

„Leicester City“ 2 – 0 „Brighton“

1' Shinji Okazaki [0-1]
54' Harry Maguire [0-2]

„Southampton“ 3 – 2 „West Ham“

11' Manolo Gabbiadini [1-0]
33' Marko Arnautovičius („West Ham“) pašalintas iš aikštės
38' Dušanas Tadičius [2-0] - iš 11 m

45' Javieras Hernandezas [2-1]
74' Javieras Hernandezas [2-2]
90' Charlie Austinas [3-2] - iš 11 m

„Stoke City“ 1 – 0 „Arsenal“

47' Jese [1-0]

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)