Mačą tiesiog nuostabiai pradėjo šeimininkai , kurie į priekį išsiveržė jau 19-ą sekundę, kai po Yaya Toure atlikto perdavimo kamuolį į vartų tinklą pasiuntė puolėjas Sergio Aguero - 1:0.

Šis įvartis buvo didžiulis šokas „Porto“ komandai. Antras įvartis šiame susitikime krito 76-ą minutę: pirmojo įvarčio autorius Sergio Aguero perdavė kamuolį komandos draugui Edinui Džeko, o šis nuginklavo vartininką Heltoną - 2:0.

Dar po akimirkos, 77-ą minutę, „Porto“ futbolininkai liko žaisti dešimt prieš vienuolika, nes antrą geltoną kortelę prieš save išvydo gynėjas Rolando. Tai jau praktiškai lėmė „Manchester City“ kelialapį į aštuntfinalį.

Tačiau tai dar nebuvo viskas. Anglai kiekybine persvara pasinaudojo 84-ą minutę, kai pasižymėjo saugas Davidas Silva, o dar po dviejų minučių įvarčiu džiaugėsi ir Davidas Pizarro - 4:0.

„Manchester City“ 4 - 0 „Porto“
Pirmos rungtynės - 2:1, bendras rezultatas 6:1
1' [1 - 0] Sergio Agüero
76' [2 - 0] Eedin Dzeko
84' [3 - 0] David Silva
86' [4 - 0] David Pizarro
77' Rolando („Porto”) parodyta raudona kortlelė