"Ryanas negalės rungtyniauti amžinai, bet tikrai dar vieną sezoną",- kalbėjo treneris Seras Aleksas Fergusonas.

Per 21 metus trukančią karjerą R. Giggsas 12 kartų tapo Anglijos čempionu, dusyk laimėjo Čempionų lygą, keturiskart kėlė į viršų FA taurę, tris kartus nugalėjo lygos taurės turnyre.

Nors bucus ant vinies neseniai pakabino ilgamečiai jo ekipos draugai Paulas Scholesas ir Gary Neville'as, saugas kol kas trauktis neketina.

"Nėra jokių požymių, kad jo energija, ištvermė ar greitis krenta. Tiesą sakant, šie rodikliai tokie pat, kaip prieš dvejus ar trejus metus. Tiesiog neįtikėtina",- pridūrė A. Fergusonas.

Tiesa, pats R. Giggsas, kuris laikosi griežto rėžimo ir lanko jogą, galutinio sprendimo dar nėra paskelbęs. Šį sezoną visuose turnyruose jis sužaidė 15 mačų, iš kurių 8 pradėjo startinėje sudėtyje, ir įmušė tris įvarčius.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.