Netrukus Robinsonas atrėmė Javiero Mascherano bandymą, o pirmasis prie kamuolio prišokęs Torresas nepataikė į vartus.

"Liverpool" atakos nesiliovė ir, nors iš pradžių Dirko Kuyto bandymą galva fantastiškai atrėmė vartininkas, 33 minutę šeimininkai pirmavo jau 2:0 - galva antrą įvartį įmušė Torresas.

Po didžiosios pertraukos vaizdas nesikeitė - Rafaelio Benitezo auklėtiniai dominavo, o "Blackburn" futbolininkai retai peržengdavo vidurio liniją.

Trečiąjį įvartį žiūrovai, prieš dvikovą paminėję dvidešimtąsias Hilsburo tragedijos, kurios metu žuvo 96 "Liverpool" sirgaliai, metines, išvydo 83 minutę, kai stipriu smūgiu iš toli pasižymėjo gynėjas Danielis Aggeris.

Paskutinę vinį į "Blackburn" karstą 90 minutę įkalė po keitimo aikštėje pasirodęs Davidas N'Gogas - prancūzui po Lucaso Leivos perdavimo galva teliko iš arti nukreipti kamuolį į vartus.

Tačiau šios pergalės nepakako, bet ilgiau nei kelioms valandoms pakistų pirmenybių lyderis, mat "Man Utd" išvykoje po atkaklios kovos 2:1 įveikė "Sunderland" ekipą.

Svečiai pirmavo, kai 15 minutę pasižymėjo Paulas Scholesas, tačiau 55 minutę "Sunderland" grąžino pusiausvyrą.

Visgi "Man Utd" išplėšė tris taškus bei turi antrą kartą dėkoti jaunajam italui Federico Machedai, kuris kyštelėjo koją bei pakeitė kamuolio skriejimo kryptį po Michaelio Carricko smūgio iš toli.

Įspūdingai klostėsi rungtynės Londono "Stamford Bridge" stadione, kuriame vietos "Chelsea" klubas 4:3 palaužė "Bolton" komandos pasipriešinimą.

40 minutę "mėlynieji" piramvo po Michaelio Ballacko smūgio.

Tuoj po didžiosios pertraukos persvarą padvigubino Didier Drogba, 60 minutę 11 metrų baudinį realizavo Frankas Lampardas, o dar kiek vėliau ketvirtą įvartį įmušė D. Drogba ir atrodė, kad "Bolton" laukia sutriuškinimas.

Bet Boltono ekipa nepasidavė - 70 minutę Andrew O'Brienas pelnė pirmą įvartį po puspenktų metų pertraukos, o 74 minutę, pasinaudojęs apsnūdusia "Chelsea" gynyba, antrą įvartį įmušė Chrisas Bashamas.

78 minutę "Bolton" sušvelnino skirtumą iki minimumo - galva kamuolį į tinklą pasiuntė Mattas Tayloras, tačiau tai buvo viskas, ką svečiams pavyko pasiekti.

"Liverpool" 4 - 0 "Blackburn"

5' [1 - 0] Fernando Torres

33' [2 - 0] Fernando Torres

83' [3 - 0] Daniel Agger

90' [4 - 0] David N'Gog

"Sunderland" 1 - 2 "Man Utd"

19' [0 - 1] Paul Scholes

55' [1 - 1] Kenwyne Jones

76' [1 - 2] Federico Macheda

Londono "Tottenham" 1 - 0 Londono "West Ham"

65' [1 - 0] Roman Pavliučenko

"Middlesbrough" 3 - 1 "Hull"

3' [1 - 0] Tuncay

9' [1 - 1] Manucho

29' [2 - 1] Matthew Bates

90' [3 - 1] Marlon King

"Portsmouth" 2 - 2 "West Bromwich"

33' [1 - 0] Younes Kaboul

48' [1 - 1] Jonathan Greening

62' [1 - 2] Chris Brunt

65' [2 - 2] Niko Kranjcar

"Wigan" 1 - 4 Londono "Arsenal"

18' [1 - 0] Mido

61' [1 - 1] Theo Walcott

71' [1 - 2] Mikael Silvestre

90' [1 - 3] Andrej Aršavin

90' [1 - 4] Alexandre Song

Londono "Chelsea" 4 - 3 "Bolton"

40' [1 - 0] Mikael Ballack

48' [2 - 0] Didier Drogba

60' [3 - 0] Frank Lampard (iš 11 metrų baudinio)

63' [4 - 0] Didier Drogba

70' [4 - 1] Andrew O'Brien

74' [4 - 2] Chris Basham

78' [4 - 3] Matthew Taylor

"Stoke" 1 - 1 "Newcastle"

33' [1 - 0] Abdoulaye Diagne-Faye

81' [1 - 1] Andy Carroll

1 Man Utd 31 22 5 4 54-21 +33 71
2 Liverpool 32 20 10 2 59-21 +38 70
3 Chelsea 32 20 7 5 55-20 +35 67
4 Arsenal 32 17 10 5 54-28 +26 61
5 Aston Villa 31 15 7 9 45-39 +6 52
6 Everton 31 14 9 8 44-31 +13 51
7 West Ham 32 12 8 12 37-36 +1 44
8 Tottenham 32 11 8 13 38-36 +2 41