Visi įdomumai šiame mače prasidėjo po pertraukos – 52-ą minutę savo komandą į priekį išvedė Jesse Lingardas, o rungtynių pabaigoje Garethas McAuley užsidirbo raudoną kortelę, o teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Juanas Mata.

Kitame susitikime „Watford“ išvykoje 1:2 nusileido „Leicester City“ futbolininkams, o Giedrius Arlauskis vėl visas 90 minučių praleido ant atsarginių žaidėjų suolelio.

Dar vieną, jau septintą pralaimėjimą, patyrė Londono „Chelsea“ klubas. Jose Mourinho vadovaujami šalies čempionai išvykoje 0:1 nusileido „Stoke City“ futbolininkams ir nusirito jau net į 16-ą poziciją.

„AFC Bournemouth“ 0 - 1 „Newcastle United“
27' [0 - 1] Ayoze Perez

„Leicester City“ 2 - 1 „Watford“
53' [1 - 0] Ngolo Kante
65' [2 - 0] Jamie Vardy (iš 11 metrų baudinio)
76' [2 - 1] Troy Deeney (iš 11 metrų baudinio)

„Manchester United“ 2 - 0 „West Bromwich Albion“
52' [1 - 0] Jesse Lingard
90' Gareth McAuley (WBA) gavo raudoną kortelę
90' [2 - 0] Juan Mata (iš 11 metrų baudinio)

„Norwich City“ 1 - 0 „Swansea City“
70' [1 - 0] Jonathan Howson

„Sunderland“ 0 - 1 „Southampton“
69' [0 - 1] Dušan Tadič

„West Ham United“ 1 - 1 „Everton“
30' [1 - 0] Manuel Lanzini
43' [1 - 1] Romelu Lukaku

„Stoke City“ 1 - 0 „Chelsea“
54' [1 - 0] Marko Arnautovič