Rungtynes geriau pradėjo Davido Moyeso auklėtiniai, kurie nuo pirmųjų minučių bandė prispausti varžovus prie jų vartų.

Vėliau spaudimas kiek atslūgo, tačiau „Man Utd“ futbolininkai išlaikė iniciatyvą savo rankose.

Savo pranašumą įvarčiu šeimininkams pavyko paversti 27-ąją minutę, kuomet po kampinio galva pasižymėjo Robinas van Persie.

Po šio įvarčio dažniau su kamuoliu būdavo „Arsenal“ futbolininkai, tačiau „raudonieji velniai“ visiškai iniciatyvos neatidavė ir grasino varžovų vartams kontratakomis.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė ir „Arsenal“ stengėsi išlyginti rezultatą, o šeimininkai siekė išnaudoti savo progas kontratakose.

Nepaisant „kanonierių“ pastangų, „Manchester United“ ekipa išlaikė savo minimalų pranašumą ir iškovojo tris svarbius taškus.

Londono „Arsenal“ klubas, nepaisant šio pralaimėjimo, ir toliau pirmauja Anglijos „Premier“ lygoje su 25 taškais. 2 mažiau turi surinkę „Liverpool“ futbolininkai. „Man Utd“ nuo lyderių atsilieka 5 taškais.

Londono „Tottenham“ futbolininkai patyrė pralaimėjimą namuose. Andre Villas-Boaso auklėtiniai „White Hart Lane“ stadione turėjo pripažinti Alano Pardew treniruojamos „Newcastle“ ekipos pranašumą rezultatu 0:1.

Visų rungtynių metu fantastišką žaidimą demonstravo svečių vartininkas Timas Krulis, kuris didele dalimi prisidėjo prie išsaugotos pergalės.

Vienintelis rungtynių įvartis krito rungtynių pradžioje, 13-ą minutę, kuomet pasižymėjo puikią formą demonstruojantis puolėjas Loicas Remy.

Kitame susitikime „Manchester City“ klubas išvykoje rezultatu 0:1 patyrė pralaimėjimą naujojo stratego Guso Poyet vadovaujamai „Sunderland“ ekipai.

Vienintelį rungtynių įvartį 21-ą mačo minutę įmušė gynėjas Philas Bardsley, o Manuelio Pellegrini auklėtiniai Vito Mannone vartų tinklo nerado.

Visi rezultatai:

Tottenham 0 - 1 Newcastle United
13' [0 - 1] Loic Remy

Sunderland 1 - 0 Manchester City
21' [1 - 0] Phillip Bardsley

Swansea 3 - 3 Stoke
8' [0 - 1] Jonathan Walters
25' [0 - 2] Stephen Ireland
56' [1 - 2] Bony Wilfried
74' [2 - 2] Nathan Dyer
86' [3 - 2] Bony Wilfried
90' [3 - 3] Charlie Adam (iš 11 metrų baudinio)

Manchester United 1 - 0 Arsenal
27' [1 - 0] Robin van Persie