Louiso van Gaalo auklėtinius į priekį jau 12-ą minutę išvedė Wayne'o Rooney įvartis. Iki pertraukos likus žaisti penkias minutes rezultatą padvigubino Juanas Mata. O tašką šiose rungtynėse padėjo Robino van Persie tikslus smūgis 71-ą minutę.

Kitose dienos rungtynėse Londono „Tottenham“ futbolininkai svečiuose 2:1 įveikė „Swansea“ komandą.

Sostinės ekipai įvartį jau 4-ą mačo minutę įmušė Harry Kane'as, bet antro kėlinio pradžioje rezultatą išlygino Wilfriedas Bony.

Vis tik sėkmė lydėjo svečius – paskutinę pagrindinio laiko minutę jiems tris taškus išplėšė Christiano Erikseno tikslūs smūgis.

„Manchester United“ 3 - 0 „Liverpool“
12' [1 - 0] Wayne Rooney
40' [2 - 0] Juan Mata
71' [3 - 0] Robin van Persie

„Swansea City“ 1 - 2 „Tottenham Hotspur“
4' [0 - 1] Harry Kane
48' [1 - 1] Wilfried Bony
89' [1 - 2] Christian Eriksen