Davido Beckhamo ir Thierry Henry vedamos MLS lygos žvaigždės mačą pradėjo kur kas aktyviau. Kelis kart „Manchester United“ komandos vartininko Anderso Lindegaardo budrumą patikrino tolimi bei klastingi D. Beckhamo smūgiai. Taip pat kairiame krašte aktyvus buvo ir prancūzas T. Henry.

20-ą minutę Wayne‘as Rooney atliko puikų perdavimą brazilui Andersonui, o šis lengvai pasiuntė į apatinį vartų kampą 1:0.

Artėjant pirmo kėlinio pabaigai savo individualius sugebėjimus pademonstravo korėjietis P. Ji-Sungas, kuris ir padvigubino persvarą 2:0.

Vos prasidėjus antrai rungtynių daliai „United“ pelnė dar vieną įvartį. Praėjusio sezono rezultatyviausias Mančesterio komandos žaidėjas D. Berbatovas sugebėjo atitrūkti nuo paskutinio varžovų ekipos gynėjo. Tuomet kamuolį perkėlė per vartininką, tačiau jis atsimušė į skersinį. Nepaisant to, bulgaras kovojo iki galo ir įmušė trečiąjį savo komandos įvartį.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusvalandį, „raudonųjų velnių“ strategas Seras Alexas Fergusonas pakeitė visus pagrindinės sudėties futbolininkus. Į aikštę žengęs jaunimas puolime tvarkėsi puikiai ir galiausiai 67-ą minutę tolimu šūviu savo komandos turimą persvarą dar labiau padidino puolėjas Deny Welbeckas.

Tai buvo jau ketvirta „Manchester United“ komandos pergalė viešint JAV. Jau šį šeštadienį trenerio A. Fergusono auklėtinių laukia jėgų patikrinimas su UEFA Čempionų lygos laimėtoja „Barcelona“ komanda.

Rezultatas:

MLS „Visos žvaigždės“ 0 - 4 „Manchester United“

20' Anderson [0 - 1]
45' Ji-Sung Park [0 - 2]
53' Dimitar Berbatov [0 - 3]
68' Danny Welbeck [0 - 4]

MLS „Visos žvaigždės“: Faryd Mondragon (Tally Hall 45'), Sean Franklin (Heath Pearce 45'), Tim Ream, Jamison Olave, Shalrie Joseph (Kyle Beckerman 45'), Brad Davis (Jack Jewsbury 61'), Bobby Convey (Corey Ashe 61'), David Beckham, Omar Bravo, Omar Cummings, Thierry Henry.

„Man United“: Anders Lindegaard (Ben Amos Amos 46'); Phil Jones, Rio Ferdinand (Chris Smalling 61'), Nemanja Vidič (Mame Biram Diouf 73'), Patrice Evra; Ji-Sung Park (Nani 61'), Michael Carrick (Tom Cleverley 61'), Anderson (Fabio 73'), Ashley Young (Danny Welbeck 61'); Wayne Rooney (Federico Macheda 61'), Dimitar Berbatov (Michael Owen 61').