Blankiai puolime žaidusiems ir rimtų progų neturėjusiems „kanonieriams“ tai – trečia nesėkmė iš eilės.

Pirmame kėlinyje už antrą geltoną kortelę 36 min. iš aikštės išvarytas „Arsenal“ saugas Ainsley Maitland-Nilesas.

Kiekybinę persvarą turėję šeimininkai pranašumą įgijo antrame kėlinyje: įvartį 59 min. pelnė Youri Tielemansas, tašką mače dėjo Jamie Vardy.

Puolėjas 86 min. po puikaus vartininko Kaspero Schmeichelio perdavimo atsidūrė vienas prieš vartininką, bandė kamuolį perkelti per „Arsenal“ vartų sargą, pataikė į skersinį ir pakartotiniu smūgiu galva kamuolį nukreipė į vartus.

Paskutinę vinį J. Vardie kalė jau per pridėtą teisėjo laiką, po greitos atakos sulaukė puikaus komandos draugo Ricardo Pereiros perdavimo, puolėjui beliko kamuolį iš arti nukreipti į vartus – 3:0.

„Arsenal“ per šį mačą pataikė tik kartą į vartų plotą, dar trys kartus kamuolys skriejo šalia vartų stačiakampio.

Tai – trečias iš eilės „Arsenal“ pralaimėjimas „Premier“ lygoje ne prieš pačius stipriausius varžovus (nusileista „Wolverhampton“ ir „Crystal Palace“).

„Kanonierių“ sąskaitoje lieka 66 taškai (5 vieta), „Leicster City“ su 51 tašku pakilo į 8-ą vietą.

Antrame sekmadienio mače „Man City“ gelbėjo vartų linijos technologija.

63 min. Sergio Aguero iš arti smūgiavo į vartus, kamuolį ties vartų linija išmušė gynėjas, tačiau arbitras gavo signalą į savo laikrodį, kuris pranešė apie pelnytą įvartį: visas kamuolys ore buvo kirtęs vartų liniją.

„Man City“ sėkmingai apsigynė ir iškovojo svarbią pergalę, kuri leido „miestiečiams“ pakilti į pirmą vietą (92 taškai).

Tašku atslieka „Liverpool“ (91), iki pirmenybių finišo liko du turai.

Vėliausiai sekmadienį prasidėjusioje akistatoje „Manchester United“ namuose priėmė Londono „Chelsea“.

Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai anksti išsiveržė į priekį. 11 min. kamuolį į vartus nukreipė Juanas Mata.

Tačiau „Chelsea“ turėjo savo atsaką.

Antonio Rudigeris maždaug iš 30 metrų paleido galingą smūgį į Davido De Gea vartus. Pastarasis atrėmė smūgį, tačiau nesugavo kamuolio ir pirmasis prie jo suskubo Marcosas Alonso, kuris be didelio vargo išlygino rezultatą.

Antrame kėlinyje, ypač mačo pabaigoje progų turėjo abi ekipos, tačiau kovingas mačas baigėsi lygiosiomis.

Po jų „Man United“ sąskaitoje – 65 taškai, „raudonieji velniai“ lieka 6-oje pozicijoje, „Chelsea“ su 68 taškais užima 4-ą vietą.

„Premier“ lygos rezultatai:

„Leicester City“ 3 – 0 „Arsenal“

59 min. [1:0] Youri Tielemans

86 min. [2:0] Jamie Vardy

90+2 min. [3:0] Jamie Vardy

„Burnely“ 0 – 1 „Manchester City“

63 min. [0:1] Sergio Aguero

„Manchester United“ 1 – 1 „Chelsea“

11 min. [1:0] Juanas Mata

43 min. [1:1] Marcosas Alonso

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)