Madrido „Real“ namuose 1-0 nugalėjo „Rayo Vallecano“ futbolininkus. Vienintelį įvartį 13-ąją minutę pelnė Karimas Benzema.

„Karališkasis“ klubas su 29 taškais turnyrinėje lentelėje užima trečiąją vietą.

Santiago Solari auklėtiniai nepriartėjo prie 31 tašką turinčios Madrido „Atletico“ ekipos, kuri šeštadienį taip pat pasiekė sunkią pergalę.

Diego Simeone kariauna svečiuose 3-2 palaužė „Valladolid“.

Po Nikola Kaliničiaus ir Antoine'o Griezmanno įvarčių „Atletico“ pirmavo 2-0, bet antrajame kėlinyje šeimininkai išlygino rezultatą.

Galiausiai 80-ąją minutę pergalingą įvartį įmušė antrą kartą pasižymėjęs A. Griezmannas.

„Atletico“ pagal taškus susilygino su pirmaujančia „Barcelona“ komanda, kuri yra sužaidusi vienu maču mažiau.

Kitose rungtynėse „Valencia“ 1-1 sužaidė su „Eibar“, o „Getafe“ 1-0 nugalėjo „Real Sociedad“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)