Nors nuo 64 minutės Karališkasis klubas turėjo kiekybinį pranašumą, kai raudona kortele buvo nubaustas Angelis Correa, tačiau 78 min. Diego Simeonės treniruojama „Atletico“ sugebėjo išsiveržti į priekį. Įvarčio autoriumi tapo kamuolį į vartus po baudos smūgio pasiuntęs „Atletico“ gynėjas Jose Maria Gimenezas.

Vis dėlto galiausiai „Real“ pavyko išlyginti rezultatą. 85 minutę Po Luka Modričiaus rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo vos antras rungtynes pagrindinėje klubo komandoje žaidęs 18-metis Alvaro Rodriguezas.

Po šių rungtynių antrą vietą čempionate užimanti „Real“ ekipa jau 7 taškais atsilieka nuo 59 taškus turinčios ir čempionate pirmaujančios „Barcelona“ komandos. Tiesa, katalonai yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.

Savo ruožtu, 42 taškus surinkusi „Atletico“ žengia ketvirtoje pozicijoje.

Kitame mače gyvybiškai svarbią pergalę iškovojo iškritimo zonoje buvusi „Valencia“.

Vadovaujami buvusio garsaus komandos žaidėjo Rubeno Barajos valensiečiai gimtajame „Mestalla“ stadione 1:0 (1:0) palaužė San Sebastiano „Real Sociedad“ futbolininkų pasipriešinimą.

Vienintelį įvartį 40 minutę pelnė svečių saugas Igoris Zubeldia, netyčia nukreipęs kamuolį į savo vartus.

Po šeštadienio „Valencia“ bent jau laikinai pakilo į paskutinę saugią, 17-ąją, turnyro lentelės poziciją.