„Real“ savo stadione su „Atletico“ futbolininkais po atkaklios kovos pasidalino po tašką. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

53-ąją minutę „Karališkąjį“ klubą į priekį išvedė Cristiano Ronaldo, tačiau jau 57-ąją minutę rezultatą išlygino Antoine'as Griezmannas.

„Atletico“ su 68 taškais lieka antrojoje vietoje, o 64 taškus surinkę Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai toliau žengia treti.

Konkurentų lygiosiomis pasinaudojo „Valencia“ ekipa, kuri vienintelio Rodrigo įvarčio dėka 1:0 įveikė Barselonos „Espanyol“.

65 taškus surinkę „šikšnosparniai“ vienu tašku aplenkė „Real“ ir pakilo į trečiąją vietą.