Čempionų titulą užsitikrinęs ir lyderius tausojantis Madrido „Real“ klubas svečiuose 1:1 sužaidė su „Cadiz“. Svečiams įvartį mačo pradžioje pelnė Mariano Diazas.

UEFA Čempionų lygos finalui besiruošiančios Madrido ekipos vartus antrame mače iš eilės gynė 23-ejų ukrainietis Andrijus Luninas, kuris 61-ąją minutę atrėmė 11 metrų baudinį.

Aikštėje po keitimo pasirodė „Real“ žvaigždė Edenas Hazardas. Traumą išsigydęs belgas rungtyniavo pirmą kartą nuo vasario.

„Barcelona“ futbolininkai svečiuose 0:0 išsiskyrė taikiai su „Getafe“. Katalonai užsitikrino šalies vicečempionų vardą.

Dėl trečios vietos turnyrinėje lentelėje besivaržančios Madrido „Atletico“ ir „Sevilla“ komandos sužaidė lygiosiomis 1:1. Sevilijos klubui 85-ąją minutę tašką išplėšė Youssefas En Nesyri.

„Real Sociedad“ 2:1 palaužė „Villareal“, „Mallorca“ 2:1 įveikė „Rayo Vallecano“, „Levante“ 3:1 nugalėjo „Alaves“, „Celta“ 2:1 pranoko „Elche“, „Betis“ 2:0 susitvarkė su „Granada“, o „Athletic Bilbao“ – 2:0 su „Osasuna“.