Šeštadienio vakarą Ernesto Valverde auklėtiniai namuose po atkaklios kovos 2:1 nugalėjo San Sebastijano „Real Sociedad“ futbolininkus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje galva kamuolį į vartus pasiuntė šeimininkų gynėjas Clementas Lenglet, bet 62-ąją minutę rezultatą lygino Juanmi.

Pergalingas įvartis krito jau netrukus, 64-ąją minutę, kai po puikaus Lionelio Messi perdavimo varžovų vartininką nuginklavo Jordi Alba.

Pergalę iškovojo ir „Barcelonos“ persekiotojai Madrido „Atletico“. Sostinės klubas Thomaso Lemaro įvarčio dėka svečiuose 1:0 palaužė „Eibar“.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Celta“ 2:1 pranoko „Girona“ ekipą, o „Rayo Vallecano“ ir „Huesca“ sužaidė be įvarčių 0:0.