Dėro futbolininkai svečiuose 2:0 (2:0) nugalėjo dvyliktoje pozicijoje esančią Pėčo MFC (25 tšk.) ekipą bei pratęsė nepralaimėtų rungtynių seriją iki dvidešimties.

Paskutinį kartą Dėro klubas pralaimėjo (1:4) pirmajame ture praėjusių metų liepos 28 dieną svečiuose Debreceno VSC futbolininkams.

L. Pilibaitis aikštėje pasirodė 56-ą minutę, pakeitęs pirmojo įvarčio autorių Nikolą Trajkovičių (12 min.).

Antrą susitikimo įvartį įmušė Rokas Kronaveteris (29 min.).

Komandos mačą baigė nepilnų sudėčių - 32-ą minutę teisėjas raudona korteles parodė Belai Baloghui (MFC) ir Marekui Stržeštikui (ETO), o 60-ą minutę - Jeanui Akassou (MFC).

Antrą vietą Vengrijos futbolo čempionate užima Budapešto MTK (38 tšk.) komanda, trečią - Fehervaro „Videoton“ (35 tšk.) klubas, o čempionės titulą ginanti Debreceno VSC (32 taškai) komanda - tik penkta.