Aktyviau nuo pat pirmos minutės žaidė „kanonieriai“, kurie turėjo keletą progų prie Davido De Gea vartų. Tuo tarpu Louisas van Gaalas sulaukė prastos žinios – traumą patyrė ir aikštę palikti 16-ąją minutę turėjo Luke Shaw.

„Raudonieji velniai“ pirmajame kėlinyje rimtesnių progų pasižymėti neturėjo ir po pirmųjų 45 minučių švieslentėje degė rezultatas 0:0.

Antrajame kėlinyje galiausiai buvo pelnytas pirmasis įvartis, tačiau jį pelnė „Man Utd“ klubas. 56-ąją minutę Antonio Valecia smūgiuotas kamuolys nuo Kierano Gibbso kojos krito į „Arsenal“ vartų tinklą.

85-ąją minutę po Angelio Di Maria perdavimo pasižymėjo Wayne'as Rooney.

Vis dėlto, penktąją pridėto laiko minutę „kanonieriai“ sušvelino rezultatą, kai puikų įvartį pelnė po keitimo pasirodęs Olivieris Giroud.

Po pergalės „Manchester United“ su 19 taškų pakilo į ketvirtą vietą, o „Arsenal“ nukrito į 8-ą poziciją.

Be pralaimėjimų Anglijos čempionate šį sezoną žygiuojanti Londono „Chelsea“ ir toliau švenčia pergales. Jose Mourinho auklėtiniai namuose rezultatu 2:0 įveikė „West Bromwitch Albion“ ekipą.

11-ąją minutę „mėlynuosius“ į priekį išvedė po Oscaro perdavimo pasižymėjęs Diego Costa, o galutinį tašką 25-ąją minutę padėjo Edenas Hazardas.

Kitose rungtynėse šalies čempionai „Manchester City“ futbolininkai turėjo vargo su „Swansea“ ekipa. „Miestiečiai“ tik po atkaklios kovos rezultatu 2:1 palaužė „gulbes“.

9-ąją minutę Wilfriedas Bony nuginklavo Joe Hartą, tačiau Steveno Jovetičiaus ir Yaya Toure įvarčiai išgelbėjo „Man City“ ekipą nuo pralaimėjimo.

„Chelsea“ su 32 taškais užtikrintai pirmauja „Premier“ lygoje, o trečioje vietoje esanti „Man City“ nuo jų atsilieka 7 taškais.

Taip pat pergales iškovojo Liverpulio „Everton“, „Newcastle“ ir „Burnley“ komandos, o „Leicester“ – „Sunderland“ susitikimas baigėsi be įvarčių.

„Arsenal“ 1–2 „Manchester United“

56' [0–1] Kieran Gibbs (į savus vartus)
85' [0–2] Wayne Rooney
90' [1–2] Olivier Giroud

„Chelsea“ 2–0 „West Bromwitch Albion“

11' [1–0] Diego Costa
25' [2–0] Eden Hazard
29' Claudio Yacob („West Bromwitch Albion“) pašalintas iš aikštės

„Manchester City“ 2–1 „Swansea“

9' [0–1] Wilfried Bony
19' [1–1] Stevan Jovetič
62' [2–1] Yaya Toure

„Newcastle United“ 1–0 QPR

78' [1–0] Moussa Sissoko

„Stoke City“ 1–2 „Burnley“

12' [0–1] Danny Ings
13' [0–2] Danny Ings
33' [1–2] Jonathan Walters

„Everton“ 2-1 „West Ham United“

26' [1-0] Romelu Lukaku
56' [1-1] Mauro Zarate
74' [2-1] Leon Osman

„Leicester City“ 0-0 „Sunderland“