Susitikimą aktyviau pradėję šeimininkai rungtynėse atrodė kur kas pranašesni ir tai atsispindėjo per sužaistas pirmas 20 minučių. „Barca“ į priekį išsiveržė 14-ą minutę, kuomet įvartį įmušė Cescas Fabregas. Po 5 minučių tas pats C. Fabregas turimą katalonų persvarą padvigubino ir J Guardiolos auklėtiniai pradėjo mėgautis žaidimu - 2:0.

Per likusį pirmo kėlinio laiką „Barcelona“ komandos futbolininkams daugiau įmušti įvarčių nepavyko, todėl šeimininkai į persirengimo kambarius patraukė turėdami dviejų įvarčių persvarą.

Visų nuostabai antrame kėlinyje po keitimo aikštėje pasirodė argentinietis Lionelis Messi. Dar prieš rungtynes buvo pranešta, kad futbolininkas susirgo gripu ir kartu su vartininku Victoru Valdesu rungtynėse prieš Pamplonos miesto ekipą nepasirodys.

Iki susitikimo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 15-ai minučių, aikštėje pasirodęs L. Messi savo komandai pridėjo trečią įvartį ir šeimininkų turimą persvarą pavertė triuškinančia.

Tuo metu per pridėtą rungtynių teisėjo laiką tas pats L. Messi įmušė antrąjį savo bei ketvirtąjį savo komandos įvartį. „Osasuna“ šiose rungtynėse vertėsi net be devynių pagrindinės sudėties žaidėjų, todėl nieko nuostabaus, kad Pamplonos ekipos garbę gynę futbolininkai pasipriešinti šalies čempionui FC „Barcelona“ klubui nesugebėjo.

Antrose trečiadienio vakaro rungtynėse pergalę šventė „Real Sociedad“ klubas, kuris namų rungtynėse rezultatu 2:0 palaužė „Mallorca“ komandos pasipriešinimą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Mikelis Aranburu ir Imanole Agirretxe.

Primename, kad atsakomosios Karaliaus taurės („Copa del Rey“) rungtynės bus žaidžiamos po savaitės.

„Real Sociedad“ 2 – 0 „Mallorca“
17‘ [1 – 0] Mikel Aranburu
55‘ [2 – 0] Imanol Agirretxe

FC „Barcelona“ 4 – 0 „Osasuna“
14‘ [1 – 0] Cesc Fabregas
19‘ [2 – 0] Cesc Fabregas
73‘ [3 – 0] Lionel Messi
90‘ [4 – 0] Lionel Messi.