Rungtynių pradžioje abi komandos pradėjo aktyviai – pirmąjį šansą pasižymėti turėjo „Norwich“ futbolininkai, kai Anthony Pilkingtono perdavimą atmušė vartininkas Petras Čechas, na, o Steve‘as Morrisonas smūgiavo į svečių gynėją.

10-ą minutę Grantas Holtas dar kartą turėjo galimybę išvesti šeimininkus į priekį, bet po puikaus Morrisono perdavimo, puolėjas nesugebėjo sėkmingai užbaigti atakos.

„Chelsea“ taip pat bandė kurti atakas, tačiau dažnai jų bandymai pakelti kamuolį į baudos aikštelę, ar prasiveržti link „kanarėlių“ vartų, buvo lengvai numalšinami arba tiesiog svečiai nesugebėdavo sėkmingai užbaigti atakų.

Galbūt kiek rimtesni bandymai smūgiuoti buvo Danielio Sturridge‘o ir Juano Mato smūgiuoti kamuoliai, tačiau Johnas Ruddy juos be problemų sulaikė.

Antrajame kėlinyje „Chelsea“ turėjo kur kas rimtesnių galimybių pasižymėti tačiau ir vėl progų išnaudoti vis nepavykdavo – 60-ą minutę Jose Bosingwa atidavė puikų perdavimą Fernando Torresui, tačiau ispanas nesugebėjo išnaudoti puikaus šanso ir šovė pro šalį.

Dar po kelių minučių Mata turėjo šansą, kai prasiveržė kraštu ir smūgiavo į vartus, bet Ruddy ir vėl nepaliko vilčių varžovui. Kiek vėliau Raulio Meireleso smūgis skriejo vos aukščiau skersinio.

72-ą minutę Ramiresas paleido galingą šūvį į „Norwich“ vartus, bet vartininkas ir vėl sužaidė patikimai, sugavęs smūgiuotą kamuolį.

„Chelsea“ ir toliau aktyviai spaudė „geltonuosius“, bet fortūna nebuvo „mėlynųjų“ pusėje, net ir tada, kai aikštėn buvo įleistas Romelis Lukaku.

Rungtynės pasibaigė rezultatu 0-0 – tai pirmosios abiejų klubų lygiosios po trijų pergalių serijos.

Kiek netikėtą pralaimėjimą patyrė dėl vietos pirmajame ketverte kovojanti "Liverpool" ekipa, išvykoje 1-3 nusileidusi tarp autsaiderių žengiančiai "Bolton" vienuolikei.

Šeimininkams itin sėkmingai susiklostė pirmasis pusvalandis, kai pasinaudoję saugų ir gynėjų grandies klaidomis įvarčius pelnė Markas Daviesas ir Nigelas Reo Cokeris. Tiesa, svečiai nenuleido rankų ir dar iki pertraukos sumažino skirtumą perpus - po Andy Carrollo perdavimo galva vienas prieš vartininką iššoko ir kamuolį į tinklą pasiuntė Craigas Bellamy.

Visgi 'raudonųjų' viltys išplėšti bent tašką dar vieną skaudų smūgį patyrė tuoj po didžiosios pertraukos, kuomet kampinio metu trečią kartą Pepe Reiną nuginklavo Gretaras Steinssonas. Kai paaiškėjo vėliau, po šio nokdauno "Liverpool" taip ir nebeatsigavo.

„Norwich“ 0 – 0 „Chelsea“

Liverpulio "Everton" 1 - 1 "Blackburn"

24' [1 - 0] T.Cahill
72' [1 - 1] D.Goodwillie

Londono "Fulham" 5 - 2 "Newcastle"

43' [0 - 1] D.Guthrie
52' [1 - 1] D.Duff (iš 11 m. baudinio)
59' [2 - 1] C.Dempsey
65' [3 - 1] C.Dempsey
68' [4 - 1] B.Zamora (iš 11 m. baudinio)
85' [4 - 2] H.Ben Arfa
89' [5 - 2] C.Dempsey

Londono "Queens Park Rangers" 3 - 1 "Wigan"

33' [1 - 0] H.Helguson (iš 11 m. baudinio)
45' [2 - 0] A.Buzsaky
66' [2 - 1] H.Rodallega
81' [3 - 1] T.Smith

"Stoke" 1 - 2 "West Bromwich"

35' [0 - 1] J.Morrison
86' [1 - 1] C.Jerome
90' [1 - 2] G.Dorrans

72' J.Walters ("Stoke") nerealizavo 11 metrų baudinio

"Sunderland" 2 - 0 "Swansea"

14' [1 - 0] S.Sessegnon
85' [2 - 0] C.Gardner

"Wolverhampton" 2 - 3 Birmingemo "Aston Villa"

11' [0 - 1] D.Bent (iš 11 m. baudinio)
21' [1 - 1] M.Knightly
31' [2 - 1] D.Edwards
51' [2 - 2] R.Keane
85' [2 - 3] R.Keane

74' iš aikštės pašalintas K.Henry ("Wolverhampton")

"Bolton" 3 - 1 "Liverpool"

4' [1 - 0] M.Davies
29' [2 - 0] N.Reo-Coker
37' [2 - 1] C.Bellamy
50' [3 - 1] G.Steinsson