Be traumuotų gynybos lyderių Virgilo van Dijko ir Fabinho žaidžianti „Liverpool“ ekipa namie 2:1 palaužė Londono „West Ham“.

Čempionų titulą ginantys Jurgeno Kloppo auklėtiniai atsilikinėjo po 10-ąją minutę pelnyto Pablo Fornalso įvarčio, bet 42-ąją minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Mohamedas Salah.

Po pertraukos „raudonuosius“ gelbėjo 70-ąją minutę Roberto Firmino aikštėje pakeitęs komandos naujokas Diogo Jota.

Portugalas 77-ąją minutę mušė įvartį, kuris po VAR peržiūros nebuvo įskaitytas dėl Sadio Mane pražangos, tačiau 85-ąją minutę buvęs „Wolves“ puolėjas galėjo triumfuoti – dar vieną įvartį jis įmušė jau be taisyklių pažeidimų.

Šis įvartis tapo pergalingu, o „Liverpool“ su 16 taškų išliko čempionato lyderiu.

Taškų šeštadienį nebarstė ir pagrindiniai Mersisaido ekipos konkurentai. „Manchester City“ svečiuose 1:0 nugalėjo „Sheffield United“.

Pepo Guardiolos kariauna aikštėje dominavo, tačiau pranašumą įrodė vienintelis įvartis, kurį 28-ąją minutę įmušė Kyle‘as Walkeris.

Lengvesnę pergalę šeštadienį iškovojo Londono „Chelsea“. Franko Lampardo auklėtiniai išvykoje 3:0 nukovė „Brunley“ futbolininkus.

„Mėlyniesiems“ po įvartį pelnė Hakimas Ziyechas, Kurtas Zouma ir Timo Werneris.