Antroje šio vakaro kovoje „Chelsea“ svečiuose 3:0 (1:0) pranoko „Southampton“ futbolininkus.

Svečius į priekį išvedė Edenas Hazardas (30'), antrame kėlinyje pergalę įtvirtino Rosso Barkley (57') ir Alvaro Morata (90+3') įvarčiai.

Maurizio Sarri auklėtiniai po pergalės savo sąskaitoje turi 20 taškų – tiek pat kiek „Liverpool“ ir „Man City“. Šios trys ekipos turnyro lentelėje dalinasi 1-3 pozicijomis.

„Fulham“ pirmasis kėlinys su „Arsenal“ ekipa nieko blogo nežadėjo, tačiau antroje mačo pusėje keturi „kanonierių“ įvarčiai leido „Arsenal“ ekipai iškovoti triuškinančią pergalę 5:1 (1:1).

Rezultatas

„Fulham“ 1 – 5 „Arsenal“

29 min. [0:1] Alexandre Lacazette

44 min. [1:1] Andre Schurrle

49 min. [1:2] Alexandre Lacazette

67 min. [1:3] Aaronas Ramsey

79 min. [1:4] Pierre-Emerick Aubameyang

90 min. [1:5] Pierre-Emerick Aubameyang

„Southampton“ 0 – 3 „Chelsea“

30 min. [0:1] Edenas Hazardas

57 min. [0:2] Ross Barkley

90+3 min. [0:3] Alvaro Morata

„Liverpool“ 0 – 0 „Manchester City“

86 min. Riyadas Mahrezas nerealizavo 11 m baudinio.

„Premier“ lygos rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):