Liverpulyje ilgai šeimininkų sirgaliams įvarčio laukti nereikėjo: jau 13 minutę Diogo Jota išvedė ekipą į priekį, o dar po 8-ių minučių rezultatą dvigubino Sadio Mane.

Maža to, pirmame kėlinyje už grubią pražangą nutraukiant greitą išpuolį iš aikštės išvarytas „Atletico“ gynėjas Felipe.

Antro kėlinio pradžioje Luisas Suarezas buvo nukreipęs kamuolį į vartus, tačiau po VAR peržiūros įvartis neįskaitytas. Visgi, mažumoje žaidę svečiai neturėjo didesnių šansų pakovoti bent dėl taško.

Po pergalės „Liverpool“ su 12 taškų B grupėje užsitikrino 1-ą vietą. „Atletico“ su 4-iais taškais lieka 3-ioje vietoje.

C grupėje vietą aštuntfinalyje užsitikrino ir Amsterdamo „Ajax“ ekipa, kuri svečiuose 3:1 (0:1) pranoko Dortmundo „Borussia“. Tai buvo 4-oji „Ajax“ pergalė.

BVB pirmavo po 37 min. pelnyto Marco Reuso įvarčio, tačiau svečiai rungtynių pabaigoje įspūdingai atsitiesė. 72 min. rezultatą išlygino Dušanas Tadičius, 83 min. rezultatą persvėrė puolėjas Sebastienas Halleris, o jau per teisėjo pridėtą laiką (90+3') pergalę įtvirtino saugas Davy Klaassenas.

A grupėje pirmą tašką iškovojo „RB Leipzig“ ekipa, kuri namuose 2:2 išsiskyrė su „Paris Saint Germain“.

Dėl raumens pažeidimo akistatą praleidusio Lionelio Messi žaidę svečiai turėjo vytis šeimininkus po Christopherio Nkunku įvarčio (8').

„RB Leipzig“ turėjo gerą galimybę dvigubinti rzultatą, tačiau 12 min. Andre Silva neišnaudojo 11 m baudinio.

21 min. rezultatą po Kyliano Mbappe perdavimo išlygino Georginio Wijnaldumas, o 39 min. tas pats saugas persvėrė rezultatą PSG naudai.

Tašką šeimininkams lėmė 90+3 min. Dominiko Szoboszlai realizuotas 11 m baudinys – 2:2.

Rezultatai

A grupė

„Manchester City“ 4 – 1 „Brugge“

15' [1:0] Phil Foden

17' [1:1] John Stones

54' [2:1] Riyad Mahrez

72' [3:1] Raheem Sterling

90+2' [4:1] Gabriel Jesus

„RB Leipzig“ 2 – 2 „Paris Saint Germain“

8' [1:0] Christopher Nkunku

12' – Andre Silva („RB Leipzig“) nerealizavo 11 m baudinio

21' [1:1] Georginio Wijnaldum

39' [1:2] Georginio Wijnaldum

90+3' [2:2] Dominik Szoboszlai

B grupė

„Milan“ 1 – 1 FC „Porto“

6' [0:1] Luis Diaz

61' [1:1] Chancel Mbemba (į savo vartus)

„Liverpool“ 2 – 0 Madrido „Atletico“

13' [1:0] Diogo Jota

21' [1:1] Sadio Mane

36' – Felipe („Atletico“) raudona kortelė

C grupė

Dortmundo „Borussia“ 1 – 3 „Ajax“

29' – Mats Hummels (BVB) raudona kortelė

37' [1:0] Marco Reus (11 m baudinys)

72' [1:1] Dušanas Tadičius

83' [1:2] Sebastien Haller

90+3' [1:3] Davy Klaassen

Lisabonos „Sporting“ 4 – 0 Stambulo „Besiktaš“

31' [1:0] Pedro Goncalves

38' [2:0] Pedro Goncalves

41' [3:0] Paulinho

56' [4:0] Pablo Sarabia

D grupė

Madrido „Real“ 2 – 1 Donecko „Šachtar“

14' [1:0] Karimas Benzema

39' [1:1] Fernando

61' [2:1] Karimas Benzema

Tiraspolio „Sheriff“ 1 – 3 Milano „Inter“

54' [0:1] Marcelo Brozovič

66' [0:2] Milan Skriniar

82' [0:3] Alexis Sanchez

90+2 [1:3] Adama Traore

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)