Šiame mače šeimininkų gretose sužibėjo puolėjas Nolanas Rouxas, kuris komandą į priekį išvedė 27-ąją minutę. 71-ą mačo minutę tas pats N. Rouxas skirtumą padvigubino.

„Monaco“ ekipa po šio smūgio neatsitiesė ir turėjo užleisti antrą poziciją čempionate „Lille“ futbolininkams.

Kituose sekmadienio susitikimuose „Bordeaux“ išvykoje 2:1 palaužė „Nice“ futbolininkus, o „Montpellier“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Nantes“ klubu.

Čempionate po 12-os turų pirmauja titulą ginantys Paryžiaus PSG futbolininkai, surinkę 28 taškus. Dviem taškais atsilieka sekmadienį pergalę iškovojęs „Lille“ klubas.

„Lille“ 2–0 „Monaco“

27' [1–0] Nolan Roux
71' [2–0] Nolan Roux

„Nice“ 1–2 „Bordeaux“

30' [0–1] Grégory Sertič
58' [0–2] Ludovic Obraniak
77' [1–2] Dario Cvitanich (iš 11 m baudinio)

„Montpellier“ 1–1 „Nantes“

22' [0–1] Filip Djordjevič
90' [1–1] Djamel Bakar