Lietuvis žaidė visą susitikimą.

Po šių rungtynių „Steaua“ futbolininkai turi 57 taškus ir jau tik dviem taškais lenkia antroje vietoje esantį „ASA Tirgu Mureš“ klubą.

Trečioje pozicijoje lieka Ploješčio „Petrolul“ (46 tšk.) klubas.

Tirgu Žiu „Pandurii“ (29 tšk., Deividas Matulevičius) komanda užima vienuoliktą vietą, o Piatros Niamco „Ceahlaul“ ekipa (22 tšk., Vaidas Slavickas) lieka šešiolikta.

Lenkijoje - aštuntos vartininko V. Černiausko atstovaujamos ekipos lygiosios

35-ą tašką Lenkijos futbolo pirmenybių XXVII turo rungtynėse iškovojo dešimtą vietą šešiolikos komandų turnyre užimantis vartininko Vytauto Černiausko atstovaujamas Kelcų „Korona“ klubas, mačą svečiuose su antroje pozicijoje esančiais PoznanėsLech“ (47 tšk.) futbolininkais baigęs lygiosiomis 1:1 (0:0).

Tai buvo aštuntos Kelcų klubo lygiosios šalies čempionate.

Aikštės šeimininkai pirmavo po vengro Gergo Lovrencsicso (58 min.) įvarčio į lietuvio saugomus vartus, o rezultatą išlygino brazilas Luisas Carlosas (65 min.).

Tryliktą pralaimėjimą patyrė ir į penkioliktą vietą nukrito vartininko Emilijaus Zubo atstovaujama Belchatuvo GKS (30 tšk.) ekipa, namuose 1:4 (1:3) turėjusi pripažinti autsaiderės pozicijoje esančios Bydgoščiaus „Zawisza“ (29 tšk.) komandos pranašumą.

Aikštės šeimininkai pirmavo po Arkadiuszo Piecho (9 min.) įvarčio, tačiau dar iki pertraukos svečiai atsakė trimis įvarčiais į lietuvio saugomus vartus - Alvarinho (33 min.), Mica (35 min.) ir Jakubas Šwierczokas (43 min.). Antrame kėlinyje dar vienu įvarčiu pasižymėjo Mica (69 min.).

Lenkijos futbolo lygoje pirmauja čempionės titulą ginanti Varšuvos „Legia“ (49 tšk.) ekipa, trečioje pozicijoje - Balstogės „Jagiellonia“ (42 tšk.) klubas, o Lenčnos „Gornik“ (32 tšk., Evaldas Razulis ir Fiodoras Černychas) futbolininkai su dvylikti.