Nuo rungtynių pradžios Lietuvos rinktinės vartus gynė kapitonas Mindaugas Labuckas, praleidęs pirmąją dvikovą su Kirgizija (2:6) ant atsarginių suolo. Tuo tarpu vieniems svarbiausių komandos žaidėjų Jurijui Jeremejevui ir Arsenijui Buinickiui buvo leista pailsėti.

Rungtynių pradžioje abi komandos aktyviai atakavo, lietuvių gretose ambicingai smūgiais išsiskyrė Albertas Voskunovičius ir Justinas Zagurskas, tačiau abu šūvius atrėmė Kirgizijos vartininkas. Visgi kirgizai pamažu pradėjo kontroliuoti žaidimą ir daugiau valdė kamuolį. Lietuvos vartininkui M. Labuckui teko ne kartą gelbėti savo ekipos vartus nuo eilės smūgių. Kirgizijos komanda retai leido šeimininkams susikurti galimybių įmušti, bet vieną įsimintiniausių progų turėjo Darius Jankauskas, kuris 14 minutę atliko stiprų šūvį nuo aikštės vidurio, bet vartininkas užtikrintai susitvarkė su šiuo pavojumi.

Po pertraukos Azijos rinktinei pavyko išsiveržti į priekį. 23 minutę po perdavimo iš aikštės krašto, prie virpsto lūkuriavęs Arstanbekas Tursunovas pasiuntė kamuolį į vartus. Netrukus Lietuvos komanda turėjo progą įmušti, bet po puikaus Beno Spietinio perdavimo, patogioje pozicijoje priešais vartus atsidūrusiam J. Zagurskui nepavyko įveikti varžovų gynėjų.

27 minutę Kirgizija įmušė antrąjį įvartį. Po įžaisto kamuolio nuo kampinio, Shokhrukhas Makhamadinovas galingu smūgiu nuginklavo lietuvių vartininką. 36 minutę svečiai dar kartą pelnė įvartį standartinėje situacijoje. Šį kartą tiksliu smūgiu į vartų dešinį kampą pasižymėjo Dilšatas Kadyrovas. Lietuvos rinktinė nenuleido rankų ir 37 minutę gražioje atakoje sušvelnino atsilikimą. Darius Jankauskas nieko netrukdomas įveikė vartininką prie kairiojo virpsto. Iki susitikimo galo Lietuvos rinktinei nepavyko pasiekti daugiau. Mačas baigėsi Kirgizijos pergale 1:3.

2020 metų pasaulio salės futbolo čempionatui besiruošianti Lietuvos rinktinė šiais metais preliminariai sužais mažiausiai 10 rungtynių. Kitos dvikovos numatomos balandį su Gruzija.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)