Lietuvos moterų rinktinė metė iššūkį C grupės lyderei Slovėnijai. Šią akistatą rezultatu 9:0 (4:0) laimėjo slovėnės, o lietuvės finišavo trečioje grupės vietoje ir baigė savo pasirodymą atrankoje.

Slovėnės šiose rungtynėse turėjo žaidybinę iniciatyvą ir pirmajame kėlinyje ją pavertė 4 įvarčiais, kurių autorės – Ermenc Ines, Anja Ložar, Anja Žvokelj ir Rebeka Šnofl. Lietuvių gretose progas susitikimo pradžioje susikūrė Dovilė Dockaitė ir Barbara Antonovič.

Antrajame kėlinyje slovėnės ir toliau kontroliavo žaidimą, bausdamos lietuves su spragas gynyboje. Hetriką atliko Sergeja Kos bei po įvartį pridėjo Vanesa Kozina ir Ines Kranjc.

Kitose šios grupės rungtynėse Bosnijos ir Hercegovinos komanda užsitikrino antrą vietą, rezultatu 11:4 pranokusi Kazachstano atstoves.

Rungtynių statistika: Lietuva – Slovėnija 0:9 (0:4).

Prienų arena, teisėjai – David Glavonjic (Švedija), Florentina Kallaba (Kosovas), Monika Czudzinowicz (Lenkija).

Įvarčiai: 4 min. Ermenc Ines, 9 min. Anja Ložar, 11 min. Anja Žvokelj, 19 min. Rebeka Šnofl, 21 min. 5 sek. ir 21 min. 23 sek. ir 28 min. Sergeja Kos, 25 min. Vanesa Kozina, 35 min. Ines Kranjc (Slovėnija).

Įspėta: 22 min. Sergeja Kos (Slovėnija).