Lietuviai su šeimininkais sužaidė taikiai 0:0. Trečiadienį šios komandos jėgas tarpusavyje išmėgins dar kartą.

Šri Lankos rinktinė FIFA pasaulio reitinge užima 200-ąją poziciją. Ši komanda rungtynių nebuvo žaidusi nuo 2016 metų.

Lietuva pasaulio reitinge yra 126-a.

„Paukščiai ant vejos, tropinė šiluma, didelė drėgmė ir įvarčių sausra. Toks buvo pirmasis draugiškas Šri Lankos rinktinės ir Lietuvos rezervinės ekipos mačas Kolombe“, – rašoma LFF pranešime.

Lietuvos futbolininkai, atvykę dvejų draugiškų rungtynių į Šri Lanką pagal UEFA ir AFC (Azijos futbolo konfederacijos) programą, „Racecourse Stadium“ (Hipodromo) arenoje dominavo visą rungtynių laiką. Tačiau išnaudoti dėkingų progų nepavyko – sutrukdydavo arba Šri Lankos vartininkas, arba gynėjai.

Rungtynių komentatoriai nuolat pabrėždavo lietuvių fizinę galią ir ūgį. Būtent šias savybes ir bandė išnaudoti Edgaro Jankausko vadovaujama Lietuvos B rinktinė. Pirmojo kėlinio pradžioje tai buvo daroma per kairį sparną, vedant į puolimą Vytautą Lukšą, vėliau stengiantis išnaudoti viduryje žaidusį Lauryną Stonkų.

Baigiantis pirmajam kėliniui lietuviai surengė tikrą šeimininkų vartų šturmą, tačiau Simonui Urbiui ir Tadui Eliošiui nuginkluoti varžovų vartininkui nepavyko.

Antrąjį kėlinį Lietuvos ekipa pradėjo aktyviu spaudimu. Pavyko sukurti kelis pavojingus momentus, tačiau įvarčiai nekrito. Panašus vaizdas aikštėje, kurioje dažniau žaidžiamas regbis, o ne futbolas, vyravo ir likusią antrojo kėlinio dalį.

Lietuviai per rungtynes kėlė 5 kampinius, kai varžovai – nė vieno. Tačiau smūgių į vartų plotą abi komandos atliko tiek pat – po 4. Lietuvos rinktinė dažniau prasižengdavo – 8:3.