Serbai daugiau kontroliavo kamuolį ir turėjo daugiau progų pasižymėti prie lietuvių vartų. Mūsų komanda retai svečiavosi oponentų baudos aikštelėje, bet kokybiškai žaidė gynyboje.

Lietuvos ekipa dažnas varžovų atakas atlaikė iki antrojo kėlinio. 53 minutę Nikola Coličius išvedė serbus į priekį, o neilgai trukus persvarą padvigubino Mihajlo Baičius.

Praleisti įvarčiai paskatino Lietuvos rinktinę duoti atsaką. 82 minutę mūsų komandai pavyko pasižymėti, kai Eimantas Abramavičius techniškai susitvarkė su keliais varžovais ir įveikė vartininką. Tačiau lietuviams neužteko laiko išlyginti rezultato.

Kitas rungtynes U-17 rinktinė žais spalio 3 dieną su turnyro šeimininke Vengrija. Pastaroji sužaidė lygiosiomis 0:0 su Rumunija.