41 min. po baudos smūgio įvartį galva pelnė puolėjas Deividas Matulevičius, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką (90+3 min.) varžovai rezultatą išlygino. Pasižymėjo Abdelazizas Sanqouras.

Lietuviai rungtynėse turėjo dar porą puikių progų, tačiau nei D. Matulevičius, nei Saulius Mikoliūnas jų neišnaudojo.

Jau kitą pirmadienį, rugsėjo 8 d., mūsiškiai svečiuose susikaus su San Marinu.

FIFA pasaulio rinktinių reitinge JAE komanda užima 65-ą poziciją ir lenkia Izraelį, Airiją, Bulgariją bei nedaug atsilieka nuo Lenkijos. Lietuva užima 103-ią poziciją.

Lietuviai su JAE susitiko pirmą kartą istorijoje.

Rungtynės:

Lietuva 1 – 1 Jungtiniai Arabų Emyratai
41' [1 – 0] Deividas Matulevičius
90+3' [1 – 1] Abdelaziz Sanqour

Rungtynių eiga:

Rungtynes aktyviau pradėjo Jungtinių Arabų Emyratų komanda, kuri jau 2 min. kėlė pirmą kampinį prie Vytauto Černiausko ginamų vartų.

6 min. suklydo lietuvių kapitonas Tadas Kijanskas, tačiau varžovų puolėjas Ali Mabkhoutas neišnaudojo puikios progos.

17 min. atakos smaigalyje atsidūrė Mindaugas Kalonas, bet jam smūgis nepavyko ir nesukėlė didesnių problemų JAE vartininkui.

23 min. – šimtaprocentinė galimybė: vienas prieš varžovų vartų sargą iššoko Deividas Matulevičius – deja, smūgiavo itin nesėkmingai ir net nepataikė į vartus.

31 min. po baudos smūgio tas pats D. Matulevičius galva šovė kiek per aukštai.

41 min. M. Kalonas krašte išmaudė du JAE žaidėjus ir atliko tikslų perdavimą į baudos aikštelę, kur be priežiūros paliktas D. Matulevičius galva nukreipė kamuolį į vartus – 1:0.

60 min. du kartus iš eilės Lietuvos rinktinės vartus apgynė V. Černiauskas, sureagavęs į stiprius varžovų smūgius.

88 min. vaikiškai suklydo iš vartų toli išbėgęs JAE vartininkas, tačiau Sauliaus Mikoliūno tolimą šūvį nuo vartų linijos galva atmušė varžovų gynėjas.

90 min. varžovai po baudos smūgio rezultatą išlygino: V. Černiausko į virpstą nukreiptą kamuolį pataisė gynėjas Abdelazizas Sanqouras – 1:1.

* * *

Atrankoje į Europos pirmenybes Lietuvos futbolininkams teks susigrumti su Slovėnijos, Estijos, San Marino ir pasaulio čempionato dalyviais Anglijos bei Šveicarijos atstovais.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (112)