Lietuvių dabar laukia dar dvejos iš eilės rungtynės namuose, kurios Armino Narbekovo ir Mindaugo Čepo treniruojamai komandai dar suteikia nedidelių vilčių kovoti dėl šiek tiek aukštesnės pozicijos grupėje.

Rezultatas:

Lietuva (U21) 0 - 3 Moldova (U21)

31' Nicolae Milinceanu [0 - 1]
69' Igor Dima [0 - 2]
86' Igor Dima [0 - 3]

Lietuva (U21): Ignas Plūkas, Edvinas Girdvainis, Aurimas Vilkaitis, Mindaugas Grigaravičius, Tomas Dapkus (79' Tomas Salamanavičius), Markas Beneta, Ernestas Veliulis, Gerardas Žukauskas (65' Povilas Kiselevskis), Dovydas Norvilas, Vilmantas Bagdanavičius, Klaudijus Upstas (46' Donatas Kazlauskas).

Moldova (U21): Aleksej Košelev, Ion Prodan, Vasile Jardan, Victor Gheorghiu, Maksim Fokša, Vadim Rata (58' Sergiu Matei), Iurie Mirza (77' Dinu Graur), Catalin Carp, Gheorghe Anton, Igor Dima, Nicolae Milinceanu (55' Dan Spataru).

Rungtynių eiga:

Susitikimo pradžioje kiek aktyvesni lietuviai. Kova pirmomis minutėmis vyko daugiausiai aikštės viduryje. 9-ą min. Mindaugas Grigaravičius ir Tomas Dapkus surengė pavojingą išpuolį, netrukus gana pavojingai smūgiavo Ernestas Veliulis. Vėliau žaidimas išsilygino. 19-ą min. E. Veliuliui po kampinio nepavyko nukreipti kamuolio į vartus. Pirmo kėlinio pirmoje pusėje Lietuvos rinktinei priklausė iniciatyva. 27-ą min. Vasile Jardanas pabandė sėkmę smūgiu iš toli. 31-ą min. netikėtas įvartis į Lietuvos rinktinės vartus. Pasižymėjo Nicolae Milinceanu. Moldavai perėmė žaidimo kontrolę ir po pirmų 45 min. žaidimo pirmavo 0:1.

Antras kėlinys prasidėjo lygia ir permaininga kova. 50-ą min. Dovydas Norvilas ir 53-ią min. T. Dapkus turėjo neblogas progas rezultatui išlyginti. Lietuviai bandė lyginti santykį, bet moldavai patikimai gynėsi ir pavojingai kontratakavo. 68-ą min. D. Norvilas stipriai smūgiavo šalia varžovų vartų. Neįmuši tu, įmuš tau. 69-ą min. svečiai surengė kontrataką ir Igoris Dima antrą kartą pasiuntė kamuolį į Igno Plūko vartus - 0:2. 71-ą min. D. Norvilas galėjo sušvelninti skirtumą, bet, iššokęs vienas prieš vartininką, į vartus nepataikė. Mūsiškiams niekaip nepavyko pakreipti įvykių sau naudinga linkme, o Moldovos rinktinė galėjo dar padidinti skirtumą. 86-ą min. I. Dima surengė dar vieną greitą puolimą ir taikliu smūgiu pelnė savo antrą, o komandos trečią įvartį - 0:3. Mačas taip ir baigėsi.

1.Anglija871027:222
2.Moldova951312:316
3.Suomija833210:812
4.Velsas83149:1010
5.Lietuva82155:177
6.San Marinas91172:254

Iš viso kvalifikaciniame etape dalyvauja 52 į dešimt atrankos grupių suskirstytos Senojo žemyno jaunimo rinktinės. Į atkrintamas varžybas pateks visų dešimties grupių nugalėtojos ir keturios geriausios antrąsias vietas užėmusios komandos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (83)