Rezultatas

Utenos „Utenis“ 2 – 1 Kauno Žalgiris

34' Robertas Freidgeimas [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
70' Karolis Gvildys [1 - 1]
90+1' Kirilas Levsinas [2 - 1]

„Utenis“: L. Paukštė, A. Tručinskas, R. Freidgeimas, L. Artimavičius, B. Spietinis, V. Jeriomenka (54 min. I. Poručinskis (87 min. K. Levšinas)), J. Morozas, E. Mastianica (71 min. A. Buinickis), G. Zagurskas, E. Mastianica, T. Dombrauskis.

„Kauno Žalgiris“: D. Mikelionis, M. Miškinis (60 min. B. Olencevičius), E. Pilypas, I. Dedura, M. Fridrikas, P. Daukša, K. Gvildys, L. Sendžikas (78 min. A. Velička), E. Kloniūnas, E. Mickevičius (71 min. K. Neverdauskas), L. Mušnikovas.

8.Kauno Žalgiris1515913:308

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: A. Sylla (Klaipėdos „Atlantas“) ir M. Maksimovas („Atlantas“) – po 7 įvarčius.

Magiškas keitimas lėmė „Utenio“ triumfą

Per du „SMScredit.lt A lygos“ ratus vos dvi pergales iškovojusio „Utenio“ treneris Olegas Boičyšinas gali lengviau atsikvėpti.
Treneris atliko puikų keitimą, o aikštėje pasirodęs jaunasis Kirilas Levšinas įstabiu smūgiu nuginklavo „Kauno Žalgirį“, padovanodamas savų fanų palaikomiems uteniškiams itin svarbią pergalę – 2:1 (1:0).

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo svečiai, kėlę ne vieną kampinį ir vertę uteniškius klysti savo aikštės pusėje. Visgi pirma pavojinga proga buvo sukurta prie žalgiriečių vartų.

11-ą minutę Lukas Artimavičius, būdamas baudos aikštelėje, atmetė kamuolį Edgarui Mastianicai, kuris nedelsdamas smūgiavo – bandymas skriejo šalia vartų.

Jau visai netrukus kitoje aikštės pusėje grubiai suklydo jaunasis vartininkas Lukas Paukštė. „Utenio“ vartų sargas perdavė kamuolį tiesiai į kojas Lukui Sendžikui, kuris vienu lietimu smūgiavo pro šalį.

Nors žalgiriečiai surengė daugiau aštresnių atakų, tačiau būtent jie pirmi traukė kamuolį iš vartų tinklo. Mantas Fridrikas baudos aikštelėje prasižengė prieš buvusį komandos draugą E. Mastianicą, o prie 11 metrų atžymos stojęs Robertas Freidgeimas nesuklydo, pasiųsdamas kamuolį į kitą pusę nei šoko vartininkas.

Kėlinio pabaigoje L. Paukštei teko atmušti Edvino Kloniūno iš toli spirtą kamuolį ir būti budriam, kai baudos smūgį atliko Leonidas Mušnikovas. Savo ruožtu „Utenio“ saugas E. Mastianica kontratakos metu smūgiavo pro šalį.

Po pertraukos aktyviai rungtyniavo Eligijus Jankauskas: „Utenio“ atakų lyderis du kartus atsidūrė pavojingų kontratakų smaigalyje, kartą smūgiuodamas šalia vartų, o sykį – į vartininką.

Kauniečiams, vis labiau įsitvirtinusiems varžovų aikštės pusėje, 70-ą minutę pavyko išlyginti rezultatą. Po L. Mušnikovo perdavimo Karolis Gvildys galva smūgiavo į artimą kampą – L. Paukštė tam buvo nepasiruošęs ir kartu su kamuoliu įskriejo į vartus.

Vis dėlto „Utenis“ jau netrukus galėjo vėl išsiveržti į priekį – atakų smaigalyje buvo praėjusiose dvejose tarpusavio rungtynėse pasižymėjęs Jevgenijus Morozas. Pirmame epizode buvęs Kauno klubo futbolininkas, savo kelyje suklaidinęs kelis varžovus, į vartus nepataikė, o antrame – smūgiavo tiesiai į Deividą Mikelionį.

Laimis Bičkauskas, siekdamas dar labiau pagyvinti puolimą, į aikštę metė „SMScredit.lt A lygos“ debiutantą Kasparą Neverdauską ir veteraną Andrių Veličką, tačiau O. Boičyšinas surado rezervą, lėmusį „Utenio“ pergalę.

87-ą minutę ant žaliosios vejos pasirodęs K. Levšinas pirmą pridėto laiko minutę baudos aikštelėje atsidūrė visiškai laisvas ir neatremiamu smūgiu sušaudė „Kauno Žalgirio“ vartininką.

Uteniškiai iškovojo trečią pergalę šiame sezone, nustumdami keturioliktame mače iš eilės nelaimėjusius kauniečius į paskutinę turnyro lentelės vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)