"FBK" pirmavo 2:0 po Mindaugo Bagužio ir Kęstučio Ivaškevičiaus įvarčių 6-ą ir 32-ą minutėmis. "Vilniaus" brazilas Rodnei Lima dviem tiksliais smūgiais 48-ą ir 61-ą minutėmis išlygino skirtumą.

Toliau taškus barsto praėjusio sezono čempionas Panevėžio "Ekranas". "Ekranas" dvikovą namie su "Šilute" baigė be įvarčių.

Vilniaus "Žalgiris" išvykoje 5:1 sutriuškino autsaiderį Kėdainių "Nevėžį". Du įvarčius pelnė Tadas Labukas (50-ą ir 89-ą min.), po vieną įmušė Andrius Puotkalis (7-ą min.), Eimantas Poderis (69-ą min.) ir Valerijus Mižigurskis (80-ą min.).

Kėdainietis Deividas Venckus (15-ą min.) buvo išlyginęs rezultatą. "Nevėžio" žaidimas pakriko, kai 72-ą min. raudona kortelė buvo parodyta klubo gynėjui Mariui Pinskiui.

Klaipėdos "Atlantas" išplėšė pergalę prieš "Šiaulius" 1:0. Pergalingą įvartį uostamiesčio stadione 80-ą minutę plenė Andrius Bartkus.

23-ą minutę iš aikštės buvo pašalinti Valdas Trakys ("Atlantas") ir Saulius Butkus ("Šiauliai").