Didžiąją pirmo kėlinio dalį aktyvesni buvo šeimininkai, o svečiams atitraukti žaidimą nuo savo vartų pavyko tik prieš pertrauką. Dvi neblogas galimybes įmušti gargždiškiai turėjo susitikimo pradžioje, o „Sūduva“ nieko įsimintino taip ir nesukūrė.

Antrame kėlinyje kova aikštėje jau buvo lygesnė ir žaidimas tapo ganėtinai atviras. Nepaisant to, kurti pavojingus momentus komandoms sekėsi sunkiai.

Jau baigiantis rungtynėms svečiai ėmė aštriau atakuoti ir galėjo išplėšti pergalę. Kartą kairiu atakos kraštu prasiveržęs Vaidas Slavickas perdavė kamuolį Ričardui Beniušiui, bet šio smūgį iš arti kojomis atrėmė vartininkas.

Vos po kelių minučių tas pats R. Beniušis iš patogios pozicijos šovė virš vartų. Arbitro švilpukas užfiksavo rezultatą - 0:0.

10Atlantas23341612 - 56-4413

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 19 įvarčių - Artūras Rimkevičius („Šiauliai“).