"FBK" gretose pirmajame kėlinyje pasižymėjo traumą išsigydęs legionierius iš Gruzijos Givi Kvaratskhelia bei jaunasis Linas Pilibaitis. "FC Vilniaus“ komandos gretose pasižymėjo brazilas Junioras Paulinho.

„Ekranas“ nesunkiai 3:1 laimėjo prieš „Šilutę“ – 3:1. Šiame mače sublizgėjo pastaruoju metu labai gerą formą demonstruojantis Vitalijus Kavaliauskas. Puolėjas nugalėtojams pelnė visus tris įvarčius. Svečiams paguodos įvartį pelnė Marius Kižys.

Be įvarčių pasibaigė dvikova Šiauliuose, kur vietos „Šiauliai“ nesugebėjo įveikti Klaipėdos „Atlanto“.

Labai svarbią pergalę Marijampolėje iškovojo Vilniaus „Vėtra“. Po Karolio Jasaičio taiklaus smūgio 22-ąją minutę „Sūduva“ pirmavo, tačiau Maksutas Azizi bei Rolandas Karčemarskas pelnė po įvartį ir sužlugdė suvalkiečių viltis.

Vilniaus „Žalgiris“ savoje aikštėje 3:2 palaužė Kėdainių „Nevėžį“. Vilniečiai pirmavo 3:0 ir tradiciškai išbarstė savo persvarą.

Žalgiris - Nevėžis 3:1

26` Valerijus Mižigurskis (1:0)

34` Igoris Morinas (2:0)

37` Eimantas Poderis (11m., 3:0)

58` Marius Činikas (3:1)

90+` Vitalijus Stankevičius (11m., 3:2)

Sūduva - Vėtra 1:2

22` Karolis Jasaitis (1:0)

28` Maksutas Azizi (1:1)

82` Rolandas Karčemarskas (1:2)

Ekranas - Šilutė 3:1

11` Vitalijus Kavaliauskas (1:0)

68` Vitalijus Kavaliauskas (2:0)

73` Vitalijus Kavaliauskas (3:0)

77` Marius Kižys (3:1)

Šiauliai - Atlantas 0:0

FBK Kaunas – Vilnius 2:1

5` Givi Kvaratskhelia(1:0)

29` Linas Pilibaitis (2:0)

66` Junior Paulinho (2:1)