Vytauto Jančiausko ir Kamilės Vaičiulaitytės treniruojama lietuvių rinktinė 0:5 (0:4) turėjo pripažinti keturių komandų turnyro lyderėmis tapusių Lenkijos bendraamžių pranašumą.

Nugalėtojoms įvarčius pelnė 88-ą minutę iš aikštės pašalinta Karolina Ostrowska (13 min.), Klaudia Kaminska (17 min.), Klaudia Lefeld (19 min.) ir Patrycja Jerzak (25 ir 51 min.).

Vytauto Jančiausko treniruojama komanda keturis įvarčius praleido pirmo rungtynių pusvalandžio metu. Lietuvių gynėjos nesusitvarkė su įtampa ir leido varžovėms kėlinyje iš viso atlikti net 9 smūgius link Aistės Griciūtės vartų.

Žaidimas antrame kėlinyje pagerėjo, leidus lenkėms smūgiuoti į vartų plotą tik 3 kartus. Lenkių gretose dubliu išsiskyrė P. Jerzak.

Lietuvos merginų U-19 rinktinės sudėtis: Aistė Griciūtė, Laura Ruzgutė, Vaida Aliukonytė, Greta Guižauskaitė, Sonata Stankevičiūtė, Evelina Buividavičiūtė, Eglė Raznauskaitė, Paulina Sarkanaitė (90+3 min. Estera Ševel), Ugnė Adamavičiūtė (80 min. Eva Šelepen), Karolina Zabolotnaja, Renata Jevtušenkaitė (59 min. Lijana Gedminaitė).

Ketvirtadienį Lietuvos varžovė bus turnyro šeimininkė Suomijos ekipa, kuri antradienio vakarą žais su Turkijos komanda. Lietuva ir Turkija susitiks penktadienį.

Į elitinį 24 komandų Europos 19-mečių merginų futbolo pirmenybių etapą pateks dvi geriausios šio grupės komandos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)