Lietuviams susitikimas prasidėjo klaida gynyboje. 3-ią minutę danus į priekį išvedė Emiliano Hansenas - 1:0. Dar po 13-os minučių mūsų komandos varžovų pranašumas padvigubėjo. Įvartį įmušė Madsas Nordamas (2:0).

Artėjant kėlinio pabaigai, 44-ą minutę, Donatas Šėgžda pasiuntė varžovams įvartį į „rūbinę“ - 1:2.

Antrame kėlinyje lietuviai stengėsi rezultatą išlyginti, bet viskas baigėsi dar vienu į savus vartus praleistu įvarčiu.

88-ą minutę tašką rungtynėse padėjo Frederikas Borstingas, po kurio tikslaus smūgio mačas baigėsi rezultatu 3:1.

Tiesa, Lietuva galėjo patirti ir didesnę nesėkmę, tačiau Emiliano Hansenas nesugebėjo realizuoti dviejų 11 metrų baudinių, o Aivaras Meškinis pačioje mačo pabaigoje prieš save išvydo ir raudoną kortelę.

Vokiečiams, ispanams ir danams nusileidę lietuviai savo grupėje liko paskutiniai. Danija užėmė trečią vietą, o šeimininkai – antrą. Pirmą vietą ir galimybę kautis dėl Europos čempionato trofėjaus iškovojo Vokietija.

90‘ Emiliano Hansen (Danija) – nerealizavo 11 metrų baudinio
90' Aivaras Meškinis (Lietuva) - raudona kortelė

Vokietija (U-19) 3 – 1 Ispanija (U-19)

6‘ [0 – 1] Munir El Haddadi
19‘ [1 – 1] Davie Selke
37‘ [2 – 1] Julian Brandt
78‘ [3 – 1] Felix Lohkemper