Varžovės pirmavo po Hjordis Rasmusdottir (36 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Lijana Gedminaitė (45+3 min.).

Pasak pranešimo, rungtynes Vytauto Jančiausko auklėtinės pradėjo aktyviu varžovių spaudimu, tačiau susikurti progų smūgiuoti nepavyko. Farerų salų rinktinė taip pat fragmentiškai pasirodydavo prie lietuvaičių vartų, o pirmą pavojingesnę progą 30-ą minutę vartininkė Aistė Griciūtė spėjo neutralizuoti.

Varžovės įsiveržė į priekį 35-ą minutę, kuomet gražiu smūgiu iš kairio krašto pasižymėjo H. Rasmusdottir.

Šeimininkės atsakė įvarčiu pirmojo kėlinio pabaigoje. L. Gedminaitė prasiveržė kairiuoju kraštu ir savo reidą užbaigė įvarčiu iš aštraus kampo.

Antrajame kėlinyje atlikti keitimai pagyvino lietuvaičių žaidimą dešiniuoju kraštu, tačiau pritrūko konstruktyvaus žaidimo siekiant dažniau priartėti prie varžovių vartų.

Pagal turnyro reglamentą, rungtynėms pasibaigus lygiosiomis, iškart sekė baudinių serija. Ji prasidėjo sėkmingai mūsiškėms – Karolina Zabolotnaja realizavo pirmą bandymą, o A. Griciūtė atrėmė varžovės smūgį. Deja, vėliau smūgiavusioms Vaidai Aliukonytei ir Gretai Guižauskaitė pristigo tikslumo, o Farerų salų futbolininkės realizavo visus likusius bandymus ir triumfavo 4:3.

Šeštadienį Lietuvos rinktinė turnyrą baigs rungtynėmis su Latvijos vienuolike, kuri ketvirtadienį 1:2 turėjo pripažinti vienvaldės lyderės Ukrainos ekipos pranašumą.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Ukraina 2 2 0 0 5:1 6
2. Farerų salos 2 1 1 0 4:2 5
3. Lietuva 2 0 1 1 1:4 1
4. Latvija 2 0 0 2 2:5 0