Daug metų šiame turnyre dalyvaujantys lietuviai B grupėje varžysis su Rusijos, Izraelio ir Armėnijos bendraamžiais.

Turnyre Minske iš viso dalyvaus 12 šalių jaunių rinktinės. Kitose grupėse tarpusavyje varžysis šeimininkų baltarusių, Latvijos, Slovakijos, Irano, Ukrainos, Moldovos, Gruzijos ir Suomijos futbolininkai.

Ruošdamasi turnyrui Lietuvos U-18 rinktinė, vadovaujama Roko Garasto, antradienį Marijampolėje išbandė jėgas prieš Kauno „Žalgirio“ U-19 komandos futbolininkus. Rungtyniaudama dviem sudėtimis rinktinė pranoko varžovus rezultatu 3:0.

Pirmame kėlinyje rinktinei įvartį pelnė Matas Radžiukynas, po pertraukos po kartą pasižymėjo Titas Aukštuolis ir Paulius Golubickas.

Turnyro kovas lietuviai pradės sekmadienį, susitikimu prieš Izraelį, vėliau lauks dvikovos su rusais ir armėnais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)