Taline vykusiose rungtynėse lietuviai varžovus galutinai palaužė po pertraukos. Pirmajame kėlinyje 28-ą minutę šeimininkus į priekį išvedė Markusas Soometsas, bet dar prieš pertrauką rezultatą išlygino Lietuvos rinktinės gynėjas Džiugas Raudonius (37 min.).

Puikiai antrąjį kėlinį pradėję lietuviai netruko padidinti rungtynių rezultatą. 41-ą minutę tik po keitimo aikštėje pasirodęs Titas Aukštuolis išvedė lietuvius į priekį, o po penkių minučių rezultatą padidino tikslus Mato Vareikos (46 min.) smūgis.

Lietuvių pergalę rungtynių pabaigoje (70 min.) užtvirtino Titas Milašius.

Po rungtynių vyriausias rinktinės treneris Vytautas Vaškūnas džiaugėsi, jog futbolininkams pavyko laikytis žaidybinio plano.

„Džiugu, jog vaikinams pavyko laikytis žaidybinio plano ir jį išpildyti. Žaidėjai rungtynėms buvo pasiruošę ir visų jų metu išlaikė aukštą intensyvumą. Kitose rungtynėse suteiksime šansą kitiems žaidėjams, kurie šiandien nerungtyniavo. Šios dvi kontrolinės rungtynes Estijoje, tai pirmas paruošiamasis etapas rugsėjo mėnesį vyksiančioms atrankos kovoms“, – kalbėjo V. Vaškūnas.

Lietuvos ir Estijos U-17 rinktinės susitiks dar kartą vasario 20 dieną. Rungtynės Taline (11:45 val.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)