Pirmasis rungtynių įvartis krito 50-ą minutę – kamuolį į savus vartus nukreipė 15-metis Lietuvos rinktinės gynėjas Kipras Kazukolovas. Tiesa, jau po minutės rezultatą išlygino tikslus 16-mečio Mato Vareikos smūgis.

Visgi norvegams labiau šypsojosi sėkmė – 71-ą minutę teisėjo paskirtą 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Emilis Kalsaas, o visas lietuvių viltis išplėšti bent tašką nubraukė 15-mečio saugo Renato Banevičiaus gauta antra geltona kortelė.

Per likusias 10 minučių mažumoje likę Vytauto Vaškūno auklėtiniai antro iš eilės stebuklo nesukūrė.

Pirmose 13-os atrankos grupės rungtynėse Lietuvos komanda dramatiškai išplėšė lygiąsias 1:1 prieš Ukrainos futbolininkus, kurie antrame ture 0:1 pralaimėjo lyderiams turkams.

Su pastaraisiais lietuviai žais trečiadienį nuo 17 val.

13-os grupės turnyro lentelė:

1.Turkija22003:06
2.Norvegija21012:33
3.Lietuva20112:31
4.Ukraina20111:21

Į antrąjį atrankos varžybų etapą pateks dvi pirmąsias vietas grupėse užėmusios komandos ir keturios geriausios trečiosios rinktinės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)