Po pergalių rezultatu 4:0 prieš Lichtenšteino rinktinę ir 3:1 prieš Andoros rinktinę sekmadienį lietuviai 2:0 pranoko Bosnijos ir Hercegovinos bendraamžius.

Žiūrovai grėsmingas progas išvydo pirmojo kėlinio pabaigoje. 37 minutę Brooklyno Leipaus efektingą smūgį atrėmė bosnių vartininkas, o po trijų minučių lietuviai įmušė įvartį, kuomet po Edgaro Bieronto perdavimo galva kamuolį į vartus nukreipė Emilis Kirliauskas.

Antroje rungtynių pusėje bosniai suaktyvino savo žaidimą puolime, tačiau nesugebėjo įveikti lietuvių gynybos. Ernestas Januš Zdanovič 66 minutę buvo nuverstas netoli varžovų vartų, tad teisėjas skyrė baudinį – jį užtikrintai realizavo B. Leipus.

Abi komandos per finalinę rungtynių atkarpą susikūrė dar kelias progas puolime, tačiau rezultatas nepakito. Susitikimas pasibaigė Andriaus Veličkos auklėtinių pergale, suteikusia lietuviams pirmąją vietą.

Trečiąją vietą UEFA „Development“ turnyre užėmė Andora, 2:0 įveikusi Lichtenšteino bendraamžius.

Rungtynės:

Bosnija ir Hercegovina – Lietuva 0:2 (0:1).

LFF Kauno treniruočių centro stadionas, teisėjas – Dovydas Švėgžda

Įvarčiai: 40 min. Emilis Kirliauskas, 67 min. iš baudinio Brooklyn Leipus (Lietuva)

Įspėti: 63 min. Matias Angelo Pastori, 87 min. Matas Pušnys (Lietuva)

Lietuvos vaikinų U16 rinktinės starto sudėtis: Ernestas Lysionok, Emilis Kirliauskas, Majus Žižys, Matias Angelo Pastori, Dovydas Sasnauskas, Grant Ochoco Emerhi, Rokas Katkauskas, Brooklyn Leipus, Ernestas Januš Zdanovič, Kasparas Sacevičius, Edgaras Bierontas.

Atsarginiai: Ugnius Semaška, Edvinas Pukinskas, Matas Ambrazaitis, Gustas Muraška, Vilius Stonys, Armandas Podskočimas, Matas Pušnys, Martynas Stūrys.