Birštono SC stadione susirungė Lietuvos ir Estijos rinktinės. Pastaroji prieš tai rezultatu 5:0 įveikė latves, kurios savo ruožtu 3:0 pranoko lietuves.

Lietuvaitės šį kartą pademonstravo darnesnį žaidimą, palyginti su pirmosiomis rungtynėmis. Pirmame kėlinyje komandos įvarčių nepelnė, nors žaidybinė iniciatyva labiau priklausė Tatjanos Veržbickajos treniruojamai komandai.

Estijos rinktinė įsiveržė į priekį 42 minutę, kai po Vanessos Grutop reido dešiniuoju kraštu ir perdavimo įvartį įmušė Jane Mirjam.

Po Austėjos Petkevičiūtės perdavimo Žemyna Lekavičiūtė 47 min. įmušė išlyginamąjį įvartį.

Puiki proga buvo susikurta 50 minutę, kai atakos smaigalyje atsidūrusi Gytė Ulenskaitė smūgiavo šalia pat dešiniojo virpsto.

Dvikovos pabaigoje estėms pavyko iškovoti tris taškus – 78 min. Aleksandra Orlova realizavo teisėjo skirtą 11 metrų baudinį ir prisidėjo prie triumfo Baltijos taurės turnyre.

Rungtynės:

Estija – Lietuva 2:1 (0:0).

Birštono sporto centro stadionas, teisėjas – Šarūnas Tamulynas.

Įvarčiai: 42 min. Jane Mirjam, 78 min. iš 11 m baudinio Aleksandra Orlova (Estija); 47 min. Žemyna Lekavičiūtė (Lietuva)

Įspėta: 44 min. Jane Mirjam (Estija).

Lietuvos merginų U-15 rinktinės sudėtis: Martyna Paplauskaitė (76 min. Gabija Jakuta), Kamilė Mikalauskytė (41 min. Žemyna Lekavičiūtė), Miglė Žižytė, Jotvilė Šapaitė (64 min. Kamilė Medvedeva), Agnieška Kazarina (76 min. Melita Globytė), Atėnė Streckytė, Greta Jaroševičiutė, Aivė Andriuškevičiutė (76 min. Julija Žvaliauskaitė), Austėja Petkevičiūtė (64 min. Laura Radžiūtė), Gytė Ulenskaitė (76 min. Gabrielė Platovaitė), Kotryna Maželytė.